LG tarafından düzenlenen RoadShow 24-25 Ağustos’ta düzenleniyor

Akbatı AVM ziyaretçileri iki gün boyunca LG Beyaz Eşyalarla ilgili bilgi almanın yanı sıra, sürpriz hediyeli yarışmalarla keyifli anlar yaşayacaklar. LG Electronics LG TWINWash™ RoadShow gototechno

LG Electronics (LG), LG TWINWash™ çamaşır makinesi ile InstaView buzdolabını ve Dual Inverter ısı pompalı yeni kurutucularını tanıtmak üzere, İstanbul’da düzenlediği etkinliklerin üçüncüsünü Akbatı AVM’de gerçekleştiriyor. 24-25 Ağustos tarihlerinde Akbatı AVM’de bulunan LG etkinlik alanını ziyaret eden tüketiciler, TWINWash™ çamaşır makinesi, InstaView buzdolabı ve son teknolojiyle donatılmış yeni kurutucularını yakından inceleme, üstün özelliklerini görme fırsatı bulacaklar.

Sürpriz Hediye Fırsatları
LG, Akbatı AVM’de bulunan etkinlik alanında iki gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak., LG’nin en yeni ürünleri tüketicilerin beğenisine sunulurken, 14.00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmalarla alana gelen ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecekler.

LG Akbatı AVM Etkinlik Alanında 2.000 TL’ye Varan TWINWash™ ve InstaView İndirimi
LG, Akbatı AVM’de gerçekleştirdiği etkinliğe özel indirim de sunuyor. Kampanya kapsamında, markası ne olursa olsun, eski buzdolabını verip, yerine LG InstaView buzdolabı alan tüketicilere 2.000 TL’ye varan indirim sağlanacak. Ayrıca etkinliğe özel LG TWINWash™ ürünlerinde de 2.000 TL’ye varan indirimler sağlanacak.

Akbatı AVM’de tüketicilerin ilgisine sunulacak LG ürünleri şöyle:

Aynı Anda İki Farklı Yıkama Özelliği ile LG TWINWash™
LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TWINWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

Tıklanan Buzdolabı LG InstaView
Ön yüzündeki cam paneliyle dikkatleri çeken LG InstaView buzdolabı, “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. LG InstaView sahipleri, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisindekileri görebiliyor.

LG Electronics LG TWINWash™ RoadShow gototechno