LG IFA 2019 fuarında şahlandı!

LG, 6-11 Eylül tarihlerinde Berlin’de düzenlenen IFA 2019’da yeni teknolojilerini tanıttı. Berlin’den bir çok ödülün de sahibi olarak dönen LG’nin standı, teknoloji tutkunlarından büyük ilgi gördü. LG Electronics IFA 2019 Berlin gototechno dergisi haberi

LG’nin IFA 2019’da tanıttığı ürün ve hizmetlerin tamamının görüntülerine LG Tükiye’nin YouTube kanalı üzerinden ulaşılabiliyor.

Hem LG G8XThinQ, hem de LG Dual Screen, çoklu görevler, içeriklerin tadını çıkarmak ve mobil cihazlarda sosyalleşmek için yepyeni bir yol yaratmak üzere tasarlandı. LG, dünyanın ilk 8K OLED TV’sini (model 88Z9) ve LG 8K NanoCell TV’sini (model 75SM99) yine İFA’da tanıttı.

Oyun Meraklıları Unutulmadı
Oyun meraklıları, LG’nin, genişletilmiş UltraGear ™ 1 milisaniye IPS NVIDIA® G-SYNC® oyun monitörleri serisini ilk kez IFA 2019’da gördü. Serideki en yüksek yenileme hızına (240Hz) sahip olan yeni UltraGear 1ms IPS Gray-to-Gray (GTG) monitör (model 27GN750), büyük ilgi gördü.

Gerçek Renkler, Mükemmel Görüntüleme
LG’nin ilk kez IFA 2019’da tanıttığı yeni CineBeam 4K UHD projektör serisi ise, akıllı ev sineması çözümlerine yönelik artan talebi karşılamak için geliştirildi. Şaşırtıcı derecede keskin ve büyük boyutlu görüntüler üretebilen LG’nin projektörleri inanılmaz renk doğruluğu ile mükemmel görüntüleme deneyimleri sunuyor.

LG IFA’da İşbirliklerini de Açıkladı
LG ve Nesnelerin Interneti (IoT) ve akıllı ev çözümleri sağlayıcısı LUMI United Technology, IFA 2019’da akıllı evler için daha eksiksiz bir IoT çözümü sunmak üzere temel cihaz yönetiminin ötesine geçen bir ekosistem geliştirmek amacıyla bir mutabakat imzaladı. LUMI’nin gelişmiş Aqara sensör teknolojisine sahip LG ürünleri, enerjiden tasarruf sağlayacak, rahatlığı artıracak ve evdeki güvenliği ve konforu maksimum seviyeye çıkartacak.

LG ve Güney Kore’nin en büyük arama motoru sağlayıcısı olan NAVER işbirliği de IFA’nın önemli haberlerindendi.

LG’ye 4 EISA Ödülü
Bu yılki EISA Ödülleri’nde dört LG ürünü – LG OLED TV (model OLED65E9), LG NanoCell TV (model 65SM9000), LG Soundbar (model SL8YG), LG XBOOM Go (model PK7) – üstün performansları, tasarım ve yarattıkları tüketici değeri ile öne çıktı.

LG Electronics IFA 2019 Berlin gototechno dergisi haberi