LG’nin CES 2019 İnovasyon Ödülü’nün de sahibi olan CineBeam 4K projektörünü tanıtacak

LG’nin CES 2019’da tanıtacağı en yeni CineBeam projektörü, yapay zeka teknolojisiyle üstün bir kullanıcı deneyimi ve şaşırtıcı bir görüntü kalitesi sunuyor. LG Electronics CineBeam 4K CES 2019 İnovasyon Ödülü

LG Electronics (LG), CES 2019’da kısa mesafeden görüntü teknolojisine (UST) sahip ikinci nesil CineBeam Laser 4K projektörünü (model HU85L) tanıtacak. LG’nin CES 2019 İnovasyon Ödülü’nün de sahibi olan cihaz; duvar, zemin veya tavan gibi herhangi bir düz yüzeyde çarpıcı 4K görüntü yansıtabilen kompakt tasarımıyla rakipleri arasından kolayca sıyrılabiliyor.

2,500 ANSI lümen ve 4K UHD çözünürlüğü sunan LG CineBeam Laser 4K, izleyicideki sanal gerçeklik hissini artırıyor. HU85L projektör, geniş renk gamı sayesinde yüksek doğrulukta renk üreterek, görüntülenen her resmin gerçekliğini artırıyor, ayrıca mükemmel bir siyah seviyesi de sunuyor. LG CineBeam’da bulunan USB, Ethernet ve HDMI bağlantı seçenekleri izleyenlere film, şov gibi farklı içerikteki görüntüleri de izleme fırsatı sunuyor.

Yapay Zeka Teknolojisi, müşterilerin, LG’nin Yapay Zeka çözümü olan ThinQ’nun doğal dil işleme özelliklerine erişmek için sesli komutları kullanmalarını sağlıyor. LG CineBeam Laser 4K’ya, bu Yapay Zeka Teknolojisinin dahil edilmesi de maksimum kullanıcı rahatlığını getiriyor. Örneğin cihaza “Film bittikten sonra projektörü kapat.” ya da “YouTube’da yoga videoları oynat.”gibi komutlar verilebiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan LG’nin IT Bölüm Başkanı Jang Ik-hwan, “Yeni CineBeam projektör, Yapay Zeka Teknolojisinin rahatlığıyla 4K görüntüleme deneyimini muhteşem bir şekilde birleştiriyor.Piyasada şu an bu cihazın özelliklerine sahip başka bir projektör olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz” dedi.

LG Electronics CineBeam 4K CES 2019 İnovasyon Ödülü