LG’nin Amazon Dash sistemi akıllı ev kavramını bir adım ileri taşıyor

LG Electronics Avrupa pazarı için hazırladığı Amazon Dash Sipariş Sistemi yenilemesine sahip (LG) ThinQ™ ev aletleri serisini IFA 2019’da tanıtacak. LG Electronics Amazon Dash akıllı ev LG ThinQ™

Dash Yenilemesine sahip LG ThinQ aletleri kullanıcıların önemli sarf malzemelerini sürekli sipariş verme işini kolaylaştırıyor. Böylece deterjan ve temizlik malzemeleri gibi sarf ürünlerini Amazon’dan kolayca tedarik ederek tükenmeden alabilecekleri akıllı sipariş sistemini kurmalarını sağlıyor.

Kullanıcılar LG akıllı çamaşır ve bulaşık makinelerinde LG ThinQ™ (eski ismiyle SmartThinQ™) mobil uygulaması sayesinde Dash Programını etkinleştirebilecek ve Amazon hesaplarına bağlanabilecek. Etkinleştirildikten sonra LG akıllı ev aletleri Dash uygulamasıyla birlikte çalışarak daha önceden seçilmiş bulaşık deterjanı, çamaşır deter-janı ve yumuşatıcı gibi sarf malzemelerini ne kadar kullanıldıklarına bakarak ihtiyaç halinde yeniden sipariş edecek ve kapıya kadar teslimat sağlanacak. Yakın zamanda Amazon Dash Sipariş programına LG ThinQ buzdolabı ve hava filtreleri de eklenecek.

Avrupa bölgesi, Amazon Dash Sipariş Programının LG ev aletleriyle bu yılın başında Amerika Birleşik Devletleri’nde yakaladığı başarılı işbirliğini takip ediyor.

LG Electronics Ev Aletleri ve İklimlendirme Çözümleri Şirketi Başkanı Song Dae-hyun “Amazon Dash Sipariş Programı’yla birlikte ThinQ serimizi IFA 2019’da Avrupa pazarına sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi ve şöyle devam etti: “Sektör lideri ürünlerimizi katma değerli servislerle bir araya getirmek, müşterilerimize, ev işlerine daha az zaman ayırarak sevdikleri şeyleri yapabilmeleri konusunda zaman kazandırabilmek için birinci önceliğimiz olacaktır.”

LG Electronics Amazon Dash akıllı ev LG ThinQ™