LG akıllı mutfak teknolojisi sayesinde mutfakta keyifli vakit geçirebileceğiz

Ne yazık ki, modern yaşamın hızı, birlikte yemeye zaman bulmayı daha da güçleştiriyor. LG DeepThinQ teknolojisiyle akıllı mutfak go to techno haberi

LG Electronics’in (LG) en yeni cihazları tasarımla buluşturan akıllı mutfak teknolojileri ve kolaylığı artıran mutfak çözümleri ile mutfakta geçirilecek zaman çok daha kolay ve keyifli bir hale geliyor LG teknolojinin insanları bir araya getirmek için de kullanılabileceğini çok etkili bir biçimde gösteriyor.

LG InstaView Door-in-Door™ buzdolabı ile gıdalar koruma altında
Evde pişirilen yemekler, daha düşük kalorisi ve daha yüksek besin değerleri ile olan dışarıda satılan yiyeceklerden çok daha besleyici olduğu herkes tarafından bilinir. Bunun nedeni, evde pişirilen yemeklerde kullanılan gıdanın temizliğinden ve tazeliğinden emin olunmasıdır.

Buna ek olarak, LG akıllı teknolojileri günlük yaşamlara entegre ederek, kullanıcılara daha rahat akıllı ev deneyimleri sunuyor. LG InstaView Door-in-Door ™ buzdolabı, Smart ThinQ™’yu desteklerken, böylece kullanıcılar mobil uygulamaları aracılığıyla buzdolabını uzaktan kontrol edebiliyor.

Bulaşıkları da düşünen LG EasyClean fırın
Yemeklerin ve pişirme yüzeylerinin temizlenmesi bazen gerçek öğünün kendisinin hazırlanması kadar vakit alabiliyor. Tarif bilgisine kablosuz olarak erişerek, önceden belirlenen bir saatte ve sıcaklıkta otomatik olarak ön ısıtma yapan LG EasyClean fırın, temizliğe ihtiyaç duyduğunda ev sahibinin akıllı telefonuna bildirim gönderirken, aspiratör ve lamba ise ocağın kullanılmasıyla beraber otomatik olarak çalışmaya başlıyor.

LG, “DeepThinQ” teknolojisiyle akıllı ev, akıllı mutfak
LG akıllı teknolojileri günlük yaşamlara entegre ederek, kullanıcılara daha rahat akıllı ev deneyimleri sunuyor. Kullanıcılar LG SmartThinQ® uygulaması ile buzdolaplarını, çamaşır makinelerini, klimaları ve daha fazlasını kontrol edebiliyorlar

LG DeepThinQ teknolojisiyle akıllı mutfak go to techno haberi