LG, paspas özellikli yeni kablosuz temizleme ürünlerini CES 2020’de sergiliyor

LG Electronics (LG), paspas özellikli yeni kablosuz temizleme ürünlerini CES 2020’de sergiliyor. LG CordZeroThinQ A9 Dik Süpürge, tek bir çubuk tipi cihazla, etkili süpürme ve paspaslama imkanı sunuyor. Yeni CordZeroThinQ Robot Mop (paspas), LG’nin robotik ve cihaz teknik bilgisini en zor temizleme işlerini üstlenebilecek kompakt bir pakette birleştiriyor. LG CordZero LG Electronics CES 2020 gototechno

LG’nin tescilli Power Drive Mop™(elektrik güçlü çoklu yüzey başlığı) teknolojisi hem CordZeroThinQ A9’u, hem de CordZeroThinQ Robot Mop’u zemini tertemiz tutmak için mükemmel araçlara dönüştürüyor. Her zaman en doğru miktarda su kapasitesi ile çalışan gelişmiş otomatik su besleme sistemi sayesinde, hızla dönen iki paspas pedi, zemini hiçbir su birikintisi bırakmadan temizliyor. Farklı zemin ve temizleme gücüne uyum sağlamak için, kullanıcılar su akışını artırmayı, azaltmayı veya tamamen kapatmayı seçebiliyorlar.

LG CordZeroThinQ A9, Elektrikli Mop (Paspas)
Değiştirilebilir ağızlığıyla LG CordZeroThinQ A9, süpürgeden paspasa ve tekrar paspastan süpürgeye kolayca geçiş sağlıyor. Power Drive ağızlık, LG’nin Smart Inverter Motor™’u sayesinde halı ve sert zeminlerdeki tozu güçlü emişi ile temizliyor. Aynı motor, Power Drive Mop (elektrikli paspas başlığı) aparatı ile kullanıldığında mükemmel paspas sonuçları veriyor. Tek dokunuşla iki adet hızlı değiştirilebilen pil takımının yanı sıra, yıkanabilir filtreler çift fonksiyonlu cihazın etkinliğini artırıyor. Hem süpürge hem de aksesuarlar için uygun dahili tip şarj standı, alandan tasarruf sağlıyor. CordZeroThinQ A9 sahipleri, ağızlık ve paspas pedlerini içeren Power Drive Mop kitini ihtiyaç halinde ayrıca satın alabiliyorlar.

LG CordZeroThinQ Robot Mop
LG CordZeroThinQ Robot Mop, Dual Eye™ teknolojisiyle geliştirilmiş çift dönüşlü moplarıyla otomatik zemin temizliğini başka bir seviyeye taşıyor. Öne monte edilmiş çift gözlü kamerasıyla CordZeroThinQ Robot Mop, ev mobilyaları ve evcil hayvanlarla çarpışmaları önlemek için çevresini doğru bir şekilde algılayabiliyor ve tanıyabiliyor. Kullanıcılar LG ThinQ uygulaması aracılığıyla My Zone’a erişerek evin hangi alanlarının temizleneceğini belirleyebiliyor.

CordZeroThinQ R9 Robot Süpürge’ye sahip olanlar, iki üniteyi Wi-Fi aracılığıyla birbirine bağlayarak herkesin imreneceği kapsamlı bir ev temizleme ağı oluşturabiliyorlar. R9 süpürme işlemini tamamladıktan sonra, evdeki paspas gerektiren alanlarla ilgili bilgileri CordZeroThinQ Robot Mop’a bildiriyor.

LG Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri Şirketi Başkanı Dan Song, “Günümüzde daha fazla tüketici sert zeminleri tercih ediyor, bu noktada süpürgelerin tek başına herkesi tatmin etmeyeceği net bir gerçek. Tüketicilerin ihtiyaçlarını derinlemesine takip etme anlayışımızı, teknolojik uzmanlığımızla birleştirerek en zorlu temizlik işlerini yapmak için CordZeroThinQ ürünlerini geliştirdik” dedi.

LG CordZeroThinQ A9 ve CordZeroThinQ Robot Mop, 7-10 Ocak tarihleri arasında Las Vegas Kongre Merkezi Merkez Salonu’nda sergilenecek. #LGCES2020’yi kullanarak LG’nin tüm CES etkinliklerini ve duyurularını sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

LG CordZero LG Electronics CES 2020 gototechno