2020 serisi LG TV’ler satışa çıkıyor! LG modellerin boyutları 43 inçle 86 inç arasında değişiyor!

LG 2020 Model Televizyonlar.
LG 2020 Model Televizyonlar.

LG 2020 TV Serisi Satışa Sunuluyor, LG 2020 Model Televizyonlar, LG Yeni Televizyon Modelleri, LG Yeni Televizyonları Satışa Sunuyor.

Sinemaseverlerden sporseverlere, hızlı oyunculardan tasarım tutkunlarına kadar herkesin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak 2020 serisi LG TV’ler satışa çıkıyor. LG 2020 TV Serisi Satışa Sunuluyor. LG 2020 Model Televizyonlar. LG Yeni Televizyon Modelleri.

Instagram Hesabımız

LG Electronics (LG), aralarında sanat eserlerinden ilham alarak tasarlanan Galeri Tasarımı GX OLED, CX OLED ve 75NANO99 Gerçek 8K NanoCell modelinin de olduğu 2020 serisini Türkiye’de satışa sunuyor. Satışa sunulacak modellerin boyutları 43 inçle 86 inç arasında değişkenlik gösteriyor. LG 2020 serisi TV modelleri, izleyicilere iddialı görüntü ve ses kalitesi ile dikkat çekiyor. AirPlay 2, Türkçe akıllı sesli komut gibi geliştirilmiş özellikler ve geniş kapsamlı içerik seçimi sunuyor.

OLED’in kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisi sayesinde sağladığı başarılı siyah ve kusursuz renkleri, yeni eklenen Dolby Vision IQ ve Filmmaker Modu desteğiyle birleştiren yeni LG OLED TV’ler sinemayı tam anlamıyla evlere getiriyor. Yeni seri, Hollywood’un tercihi başarılı HDR formatı Dolby Vision®, Dolby Atmos® 360 derece sürükleyici ses ve ilk kez bir TV’de bulunan Dolby Vision IQ desteği ile kaliteli bir film izleme deneyimi sunuyor. Dolby Vision IQ, ortam ışığının tespit edilmesiyle en iyi görüntü kalitesini sağlamak için izlenilen içeriği ortam ışığına göre uyarlıyor.

Resmi olarak dünyanın ilk NVIDIA G-SYNC® uyumlu TV üreticisi olan LG, G-SYNC ve FreeSync destekli OLED TV modellerinde daha az takılma, gecikme ve titreme ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. LG OLED TV’ler, kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisi ile daha iyi görüntü kalitesi ve daha hızlı tepki süresi sağlıyor. Yoğun oyun seansları sırasında LG OLED TV’ler düşük mavi ışık oranı ile göz yorgunluğunun da önüne geçiyor. Güvenilir uluslararası sertifikasyon kuruluşları TÜV Rheinland ve UL tarafından “göz dostu” olarak onaylanan LG OLED TV’ler göz konforu için önerilen minimum yüzde 50 standartının çok daha altında bir değerde mavi ışık yayıyor.

HUAWEI Band 4 31 Temmuz 2020 tarihine kadar indirimli olarak 229 TL’ye satılıyor!

LG 2020 Model Televizyonlar.