Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde yeni ThinkPad serileriyle boy gösterdi

Teknoloji devi Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde kullanıcılar için fark yaratacak inovasyonlarının devamı niteliğindeki ThinkPad serisinin yeni modellerini tanıttı. Lenovo Mobil Dünya Kongresi ThinkPad serileri Barselona

Barselona, 11 Mart 2019 Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, MWC 2019’da “ThinkPad” serisine ekleyeceği T490s, T490, T590, X390 ve X390 Yoga modellerini açıkladı. Lenovo etkinlikte ayrıca Windows 10 işletim sistemli Lenovo 14w ile Lenovo 14e Chromebook dizüstü bilgisayarlarını ve takım çalışmasının sunduğu esnekliği daha da artırmayı amaçlayan yepyeni ThinkVision M14 taşınabilir ekranını ve X1 ANC kulaklıkları tanıttı.

Lenovo’nun temel ilkeleri ışığında tasarlanan ve geliştirilen üst sınıf ThinkPad T ve X serilerinin yeni üyeleri, Lenovo’nun son kullanıcılar için fark yaratacak inovasyonlar geliştirme geleneğinin devamı niteliğinde karşımıza çıkıyor. Çalışma alanları gelişip değiştikçe, kullanıcılar da, tümüyle bağlantılı cihazlar arıyorlar.

En güvenli dizüstü bilgisayar deneyimi için ThinkPad T ve X

Lenovo, 2019 yılı için mühendisliği temelden ele alarak “Akıllı Bağlantı” prensiplerini benimsedi. Bu bağlamda şirket, kullanıcı deneyimini tüm yönleriyle analiz ederek, değer katan yeniliklere odaklandı.

Sürekli iletişim halinde kalmanızı sağlayan bağlanabilirlik

Kullanıcılar, hem kritik iş akışları üzerinde çalışırken hem de sosyal medya üzerinde etkileşim kurarken, istedikleri yerde ve istedikleri zaman bağlantı halinde olmak istiyorlar. Bunu göz önünde bulunduran Lenovo, tüm ThinkPad modellerinde yüksek performanslı Wi-Fi ve opsiyonel LTE-A global WWAN özelliği sunuyor.

Lenovo Mobil Dünya Kongresi ThinkPad serileri Barselona