Koronavirüs pandemisi nedeniyle Le Mans’da her şey değişti! Yarış tüm heyecanıyla Motul sosyal medya hesaplarında olacak!

Le Mans yarışı ne zaman?
Le Mans yarışı ne zaman?

Koronavirüs pandemisi nedeniyle geleneksel olarak Haziran ayında koşulan yarış Eylül ayına ertelendiğinden, bu erteleme beraberinde karanlıkta daha uzun yarışma süresi ve hem takımlar hem de sürücüler için başa çıkmaları gereken daha sert hava koşulları ihtimalini getirecek. Le Mans yarışı ne zaman, Le Mans ne zaman yapılacak, Motul sosyal medya hesapları Le Mans, Le Mans yarışını takip et.

Instagram Hesabımız

Bununla birlikte en büyük değişiklik yarışın seyircisiz olarak yapılacak olması ve bu nedenle seyircilerin tüm etkinliği dijital platformlardan takip etmek durumda kalmaları olacak. MOTUL, bu aksiyonu sizlere taşımak ve takımların bu benzersiz etkinliğe nasıl hazırlandıklarının perde arkasını göstermek için 5 gün boyunca yarış pistinde olacak. Takipçilerin gözden kaçırmaması gereken interaktif fırsatlar Motul sosyal medya hesaplarında olacak ve bu şekilde etkinlik esnasında neleri görmek istediklerini yarış öncesi iletebilecekler.

Türk Telekom ve Saran Group iş birliği: S Sport2 Tivibu’da! Bundesliga Tivibu’da yayına başladı!

Dünya şampiyonasında mücadele eden takımlara son derece değerli çift puan kazanma şansı sunan 88. yarışa, gridin tamamı dolu olarak toplam 60 otomobil katılacak olup, yirmi dört saatlik yarışın startı 19 Eylül Cumartesi saat 14:30’da verilecek ve 24 saat sonra sona erecek.

Motul Türkiye Hepsiburada üzerinden şatısa sunuyor

Motul Türkiye, bu hafta sonuna özel 300V Le Mans serisi performans yağlarını Hepsiburada üzerinden şatısa sunuyor. Motul’un performansı kanıtlanmış olan 300V serisi Dünya’da da birçok yarış takımının tercihi olurken performans otomobili tutkunlarına da hitap ediyor.
Araç sahipleri yarış hafta sonu boyunca 300V Le Mans serisi yağlarını online olarak hepsburada.com üzerinden satın alabilecek ve ürünler sadece 19-20 Eylül tarihlerinde yarışa özel olarak satışa açık olacak. Gerek yarış öncesi paylaşımları, gerekse yarıştan önemli anları ile Le Mans 24 Saat heyecanını yaşamak için siz de Motul Türkiye sosyal medya hesaplarını takipte kalın.

Sınıfının tek 4 kameralı ve en uzun pil ömrüne sahip telefonu olarak dikkat çeken realme 5i kaç paraya satılıyor?

Le Mans yarışı ne zaman?