Bu sistemle kripto Para ticaretinde aracılar ortadan kaldırıldı

Artık aracıya gerek yok! Kripto Para Alışverişi Özel ve Gizli oluyor! Son yıllarda inanılmaz bir hızda büyüyen Kripto para ekosistemi, Volentix’in sunduğu sistemler ile güvenli, hızlı, paylaşılabilir ve tek yerden yönetilebilen bir yapıya dönüyor. Kripto para ticareti

Venue, Verto, Vdex gibi farklı servisleri içinde barındıran Volentix, Kripto Para dünyası için bütünleşik hizmetleri ile güvenilir ve hızlı ilerlemenin yolunu açıyor! Bu yeni sistemin nasıl işlediğine dair yapılan iddialara aşağıda yer verilmiştir.

Bugüne kadar, Kripto Para ticaretinin belki de en riskli ve zor kısmı aracılar nedeni ile varlıkları kaybetme riskiydi. Volentix ise yeni araştırmaları ve geliştirmeleri sayesinde giderek büyüyen Blockchain sistemi ile birlikte çalışabilen ve tüm bu sorunları çözen bir protokol oluşturdu. Bu protokol Volentix’in ekosistemini destekleyen dört ana sütundan oluşuyor.

VDEX nedir?

VDEX Her bireyin alacağı tecrübeyi bir üst kademeye taşıyarak, araştırmacıların ve kullanıcıların ihtiyacı olan bütün özellikleri optimize ettiği, kullanımı kolay bir ara yüz olan VDex; Volentix ekosisteminde, kripto dijital varlıkların ticaretini yapabildiğimiz bir platformdur. Volentix’in amiral gemisi olan VDex, aynı zamanda kullanıcıların veya varlıklarının bilgisine sahip olmadan, onların finansal anlamda veri güvenliğini korumayı öncelikli görevi haline getirmiş durumda. VDex’i Loopring, Bancor ve Parsec protokollerini kullanarak EOS blockchain üzerine inşa eden Volentix, kullanıcılarına daha iyi bir merkezi olmayan ticaret deneyimi sunmayı hedefliyor.

VENUE Venue nedir?

Volentix ekosistemi içerisinde dinamik bir topluluk platformu oluşturmak için planlandı. Bu topluluk Volentix ekosistemine ne kadar dahil olursa ve desteklerse, Venue sistemi de onları o kadar ödüllendirecek. Ödüllendirme de Volentix ekosisteminin kendi birimi olan VTX üzerinden yapılıyor ve bu şekilde VTX dağıtımını da kolaylaştırmayı amaçlıyorlar. Aynı zamanda bu dinamik platform içerisinde insanlar birbirleriyle fikir alışverişi yaparak güncel konuları tartışabiliyorlar.

VERTO Verto nedir?

VDex’te ticareti yapılan dijital varlıkları sakladığımız çoklu para birimi cüzdanıdır. Merkezi operatörlerdeki başarısızlıkların getirdiği yıkıcı kayıpların riskini ortadan kaldırmak amacıyla oluşturuldu. Hem kamusal hem de yerel özel anahtarlar ile korunacak olan Verto, iki yatırım müşterisi arasındaki süreci daha sağlıklı yürütmek için kullanılan bir akıllı sözleşmeler sistemini de içeriyor.

VESPUCCI Vespucci nedir?

Kripto para birimi derecelendirmeleri ve duyarlılık analizleri gibi gerçek zamanlı piyasa verilerini kullanıcı dostu bir ara yüz ile kullanıcılarına sunan bir analiz motorudur. Dijital varlıkları karşılaştırmak, grafiklere dökmek, geçmiş kayıtlarına erişmek ve ayrıştırmak, eğilimleri ve modelleri çizmek gibi bir çok araçla güçlendirilmiş bir platform olan Vespucci, aynı zamanda günümüzde blockchainlerin, web sitelerinin, sohbet odalarının ve borsayla ilgili bilgilerin tamamını birleştirerek, pazarla ilgili kapsamlı verileri bir araya toplamayı amaçlamaktadır.

[irp posts=”2691″ name=”HUAWEI Mate 20 lite 3.799 TL’ye satışa sunuldu”]

Kripto para ticareti

[irp posts=”2685″ name=”Basketball Live Mobile şimdi iOS’ta!”]