KoçSistem’in geliştirdiği Pixage uygulaması İngiltere’deki 115 spor salonunda faaliyette!

KoçSistem’in tamamen kendi kaynakları ile geliştirdiği yüzde yüz yerli dijital yayıncılık uygulaması Pixage, İngiltere’deki 115 spor salonunda kullanılmaya başlandı. KoçSistem geliştirdiği Pixage uygulaması İngiltere spor salonları

Pixage uygulaması ile İngiltere’nin farklı şehirlerinde bulunan spor salonlarındaki ekranların içerikleri tek bir noktadan yönetilebiliyor. Pixage uygulaması, tüm ekranların, içeriklerin ve yayın akışının tek bir merkezden yönetilmesini sağlıyor.

Ekranlarda farklı tasarımlarla ders programı, reklam yayını ve özel spor videoları yayınlanıyor. Ayrıca firmaya özel bir geliştirmeyle ekranlardaki görsel içerikler ile müzik yayınının senkron olarak çalışması sağlanıyor.

KoçSistem’in geliştirdiği yüzde yüz yerli teknoloji ürünlerinin yurt dışında gördüğü rağbet karşısında memnuniyet duyduklarını belirten KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca; “Sadece Türkiye’de değil yurt dışında bulunan firmaların da yenilikçi teknoloji ürün ve hizmet konularındaki ihtiyaçlarını karşılamada ve yetkinliklerini dijital dünyaya uygun hale getirmede çözüm ortağıyız. Hedefimiz, dijitalleşmeyi temel alarak ülkemizin, dünyadaki sayılı dijital yayıncılık çözümleri arasında yer alan Pixage gibi yüzde yüz yerli ürün ve hizmetlerle teknoloji ihraç etmesine katkı sağlamaktır. Faaliyetlerimizi de bu yönde genişletmeye devam ediyoruz” dedi.

KoçSistem geliştirdiği Pixage uygulaması İngiltere spor salonları