Elektrikli Araca Geçiş Hızlanıyor! Binek araç filolarının elektrikli araçlara dönüşümü hız kazanıyor!

Elektrikli Araca Geçiş Hızlanıyor! Binek araç filolarının elektrikli araçlara dönüşümü hız kazanıyor! Koçaslanlar Motorlu Araçlar Hüner Global Lojistik.

Hyundai Kasım Kampanyasını Açıkladı!

Öncelikle bu bilgiler bana Koçaslanlar Motorlu Araçlar yönetimi tarafından basın bülteni olarak iletilmiştir. Binek araç filolarında da elektrikli dönüşüm çok net bir şekilde hız kazanmış görünüyor. Yeni dönem 2024 yılında kendini çok daha fazla hissettirecektir. Koçaslanlar Motorlu Araçlar yönetimi tarafından açıklanan bilgilere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

1995 yılından itibaren sağlam adımlarla büyüyerek, Türkiye’nin yurtdışına en fazla sevkiyat gerçekleştiren lojistik kuruluşlarının başında gelen Hüner Global Lojistik, binek araç filosunu elektrikli araçlara dönüştürdü. Lojistik sektöründe çeşitli projelerle fark yaratan Hüner Global Lojistik, otomobil filosunu 30 adet %100 elektrikli Renault Megane E-Tech ile fosil yakıttan elektriğe dönüştürerek, çevreci ve öncü kimliği ile sektörde yine fark oluşturdu. Koçaslanlar yönetimi, Hüner Global Lojistik adına TEMA Vakfı aracılığı ile Burdur Akaçaköy Hatıra Ormanı için otuz adet ağaç fidanı bağışı yaptı.

Hüner Global Lojistik, Türkiye’nin en çok satan lider markası Renault ve onun 17 yıllık başarılı temsilcisi Koçaslanlar’ dan 30 adet Megane E-Tech aldı. Araçların teslimat töreni Koçaslanlar Showroomda gerçekleşti. Teslimat törenine HNR Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Arda Hüner, Hüner Global Lojistik Genel Müdürü Ercan Kulaksız, Koçaslanlar Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Koçaslan, Lokman Koçaslan ve Koçaslanlar Motorlu Araçlar Genel Müdürü Didem Aras ve Renault Mais Satış Bölge Koordinatörü Rüyan Avcıoğlu katıldı. Tören sırasında Hüner’e Koçaslan tarafından plaket takdim edildi. Koçaslan, Hüner ve HNR Lojistik gibi marka değeri yüksek, uluslararası faaliyetlerde bulunan bir grup ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti. Arda Hüner ise “ Grup olarak çevreci yatırımlara devam edeceğiz. Bu dönüşüm bunun bir adımıydı, diyerek Koçaslanlar ile olan iş birliklerinden memnuniyetini dile getirdi.

Chery’nin hangi modellerini Türkiye’de satacağı tam bir kafa karışıklığı! Hangi modeller gelecek?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar Hüner Global Lojistik.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar Hüner Global Lojistik

Koçaslanlar Motorlu Araçlar Hüner Global Lojistik.