Knights Chronicle’a yeni karakterler ve yeni kostümler geldi

Knights Chronicle’ın son güncellemesi ile oyuna iki yeni kahraman ve yepyeni kostüm içerikleri ekleniyor. Knights Chronicle yenilikleri açıklandı

Dünyanın en hızlı gelişen mobil oyun şirketi Netmarble Corp., mobil cihazlar için sıra tabanlı popüler RPG oyunu Knights Chronicle’a yeni kostüm sistemini ve yeni karakterleri dahil ettiği büyük bir güncelleme yayınladı.

Yeni Kostüm, kahramanların sadece dış görünümlerini değiştirmekle kalmıyor aynı zamanda onların yeteneklerini de artırıyor. Özel Kostümler, yetenek etkilerini de değiştirdiği için oyuncuların ilgisini çekecek.

Güncellemelerle birlikte gelen yenilikler, kahramanların gelişimine hız kazandıracak. Yeni eklenen kostüm ile gelen rozet sistemi sayesinde oyuncular, kahramanlarının gelişimine yardımcı olacak rozetleri kostümlerine takabilecekler. Rozetler, Kostüm Rozeti zindanından elde edilebilir. Yeni eklenen Güçlenmon ile geliştirmeler artık çok daha kolay olacak.

Knights Chronicle 2 yeni kahraman ekledi

Knights Chronicle için çıkarılan son güncelleme ile iki yeni SSR dereceli Kahraman oyuna dahil edildi: Verdandi ve Nikita. Verdandi, Draiden Elitinin bir üyesi; Nikita ise Yeraltı Dünyasından bir silah tüccarı.

Güncelleme sonrası, Kostüm güncellemesini kutlamak amacıyla katılım etkinliği ve Zindan’a giriş enerji şartını yarıya düşüren bir etkinlik başlayacak. 7 gün boyunca oyuna giren oyuncular, ödül olarak yeni bir kostüm ve 500 Kristal kazanacak.

[irp posts=”2061″ name=”Kaspersky bilgisayar saldırılarının nerelerden geldiğini açıkladı”]

Knights Chronicle yenilikleri açıklandı

[irp posts=”1705″ name=”Yaşamın olabileceği iki yeni gezegen keşfedildi”]