Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklık 32 Saat Şarj ve çok iddialı bir tasarım sunuyor!

Klipsch T5 True Wireless Fiyatı.
Klipsch T5 True Wireless Fiyatı.

Klipsch T5 True Wireless Kulaklık, Tamamen Kablosuz Kulaklıklar Klipsch, Klipsch T5 True Wireless Yorumları, Klipsch T5 True Wireless Fiyatı.

Kulaklık ve hoparlör üreticisi Klipsch, son yıllarda ürettiği kulaklıklar ile piyasada önemli yer edinmiş durumda. Amerika’da olduğu kadar dünya çapında da oldukça ünlü Hifi kalitesinde ürünler tasarlayan Klipsch, T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı ile kesintisiz ve iddialı bir tasarım sunuyor. Klipsch T5 True Wireless Kulaklık. Tamamen Kablosuz Kulaklıklar Klipsch. Klipsch T5 True Wireless Fiyatı.

Instagram Hesabımız

Doğal, detaylı ve dinamik bir ses sunan Klipsch T5 True Wireless, Klipsch ses kalitesinin en iyi yansıtıldığı ürünler arasında yer alıyor. Uzun süre kullanımlarda dahi konfor sağlayan Klipsch T5 True Wireless, patentli oval kulak silikonları sayesinde kulaktan düşmeden rahatça kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından kulak içinde 360 derece dönebilme özelliğine sahip. Kulaklıkların USB-C formatında hızlı şarj eden çantası, aynı zamanda 15 dakikalık şarjda iki saatten fazla dinleme süresi sağlıyor. Tamamen kablosuz olan T5, kulaklıklardaki 8 saatlik bataryanın haricinde, taşıma kutusundaki batarya sayesinde 24 saat, toplamda 32 saat özgür bir kullanım deneyimi sunuyor.

Türk Telekom Sil Süpür’le her ay 10 GB Hediye Ediyor! Türk Telekom’un Efsane tarifelerine gelenler kazanıyor!

Bluetooth 5.0 özelliği, 4 adet mikrofonu sayesinde başarılı telefon görüşmeleri sağlıyor. Klipsch T5 True Wireless, aptX ve AAC kodekleri sayesinde videolarda kesintisiz bir performans sunuyor. Efsanevi ses kalitesinin ikonik bir tasarımla birleştiği, konfor ve performansta kalitenin temsili Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı, bir Zippo çakmağından esinlenen tasarımı ve çelikten üretilen taşıma kutusu ile eşsiz bir ilk dokunuş hissi sunuyor.
Çalışanı Bob Moers’ın efsanevi “Bullshit” t-shirtleriyle verdiği poz ile kinayeli ve pazarlamanın ilk “pasif agresif” görülecek dünyaca ünlü sloganını ortaya koyan Klipsch markası, müzik tutkunları ve meraklıları için efsanevi performanslı tasarım harikalarına imza atmaya devam edecek.
Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı fiyatı 1649 TL.

Bilgisayarına Uzaktan Bağlantıya İzin Verenler Dikkat! İşte O Büyük Tehlike!