Yolcu360 100 milyar dolarlık hacme sahip uluslararası lige çıktı! Kiralamada Silikon Vadisi Etkisi!

Kiralık Araç Yolcu360.
Kiralık Araç Yolcu360.

Yolcu360 Araç Kiralama, Araç Kiralama Yolcu360, Yolcu360 CEO’su Umut Yıldırım, Yolcu360 birinci oldu,

Yolcu360 100 milyar dolarlık hacme sahip uluslararası lige çıktı! Kiralamada Silikon Vadisi Etkisi! Yolcu360 Araç Kiralama. Araç Kiralama Yolcu360. Yolcu360 CEO’su Umut Yıldırım açıkladı. Kiralık Araç Yolcu360.

Instagram Hesabımız

Yolcu360, uluslararası analiz platformlarının araç kiralama kategorisine göre globalde 22’inci, Türkiye’de ise birinci sıraya yükseldi. Kurumun Silikon Vadisi deneyimli kurucusu Umut Yıldırım, beş yılda 100 milyar Dolar’lık hacme sahip uluslararası lige çıkmalarını; “İnsanların güvenebildiği, hatta paralarını emanet edebildiği bir yol arkadaşı” olmalarına bağlıyor.

Pandemi sonrasında özellikle bireysel taleplerdeki artış ile en çok konuşulan sektörlerden biri olan araç kiralama sektörü, 2020 itibariyle 100 milyar dolara ulaştı. Her sene ortalama yüzde 15 büyüyen global pazar, şimdiye kadar yabancı oyuncuların sahası olsa da bu ezberi Türkiye’den bir platform bozdu.

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleri sayesinde misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla seçme şansı tanıyan araç kiralama platformu Yolcu360, şu sıralar global internet ölçme ve karşılaştırma sitesi Similarweb.com sıralamasına göre dünyada 22’inci, Türkiye’de ise ilk sıraya oturarak yeni bir başarı hikayesi yazıyor.

Platformun perde arkasında ise Silikon Vadisi’nden Türkiye’ye, Türkiye’den tekrar dünyaya uzanan bir başarı hikayesi var.

Silikon Vadisi’ndeki ses getiren girişimleri ile tanınan Umut Yıldırım tarafından kurulan ve beş yıl gibi kısa bir zamanda ülkedeki en çok tercih edilen araç kiralama platformu olan Yolcu360, aslında ihtiyaç ve beklentileri iyi analiz eden, deneyimli ekibiyle modern hayatın dinamiklerine uygun çözümler üreten bir teknoloji şirketi.

İlk günden bu yana misafir mutluluğu odaklı hareket ettiklerini ve kendilerini araç kiralama sektörünün 7/24 açık pazaryeri olarak gördüklerini belirten Yolcu360’ın CEO’su Umut Yıldırım, platformu insanların güvenebildiği, hatta paralarını emanet edebildiği bir yol arkadaşı olarak tanımlıyor.

COVID-19 döneminde aylık araç kiralama arttı. Kiralık Araç Yolcu360.

Pandemi süresince özellikle artan bireysel kiralama talepleri için pek çok özel kampanya ve uygulama başlattıklarını normalleşme süreci ile bu çalışmalara devam ettiklerini anlatan Yıldırım, “Pandemi döneminde misafirlerimizin bulundukları noktadan araçlarını kolaylıkla teslim alabilecekleri WhatsApp uygulamamızı başlattık. Bu zorlu süreçte çok sevilen uygulamamızı bu dönemde de devam ettiriyoruz. Yakın zamanda WhatsApp üzerinden her türlü alışveriş sürecini yönetebilir hale geleceğiz. Datalarımızı incelediğimizde kullanıcı taleplerinin aylık kiralamaya yönelik olduğunu gördük. Biz de hemen aylık kiralamaya yönelik altyapımızı güncelledik, lokasyon ve araç sayımızı arttırdık. Ana sayfamızda aylık kiralamayı daha ön plana çıkardık ve misafir merkezimizde bu konu ile ilgili birçok kampanyaya imza attık” dedi.

Elon Musk’ın adını kullandılar 2 milyon dolarlık bitcoin dolandırıcılığı yaptılar!

Kiralık Araç Yolcu360.