Yolcu360 baharı yüzde 65 indirimle karşılıyor! Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyası ne zaman?

kiralık araç fiyatları.
kiralık araç fiyatları.

Yolcu360 baharı yüzde 65 indirimle karşılıyor! Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyası ne zaman? Yolcu360 Araç Kiralama Kampanyası, kiralık araç kampanyaları, kiralık otomobil kampanyaları, kiralık araba fiyatları, kiralık araç fiyatları, kiralık otomobil fiyatları.

Instagram Hesabımız

Yolcu360, baharın gelişini “Erken Planla, Yıl Boyu Tasarruf Et” temasıyla misafirleriyle birlikte kutluyor.
Yolcu360’ın düzenlediği Efsane Bahar İndirimi Kampanyası, yüzde 65 indirimli araç kiralama ile hem özlenilen tatillere çıkma hem de iş sebebiyetiyle araç kiralamak isteyenlere yıl boyu tasarruf fırsatı sunuyor. 19 Mart 2021’de başlayacak ve 24 Mart 2021 gün sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Yolcu360 misafirleri, 1-29 gün arası kiralamalarda efsane indirimden faydalanabilecekler. Kampanya, 19 Mart 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında olan rezervasyonlarda geçerli olacak.
Baharı özgürleştirecek kampanya indiriminden yararlanabilmek için Yolcu360’ın mobil uygulaması veya web sitesinde yer alan kampanya kodu alanına EFSANEBAHAR yazılması yeterli oluyor. Ardından kampanya kapsamındaki yüzde 65 indirim, günlük araç kiralama liste fiyatları üzerinden gerçekleşiyor. Dileyen misafirler Yolcu360’ın Misafir Merkezi ekibi ile iletişime geçerek kampanyaya dahil olabiliyor açıklamasını da yapmışlar.

Cyborg çağına doğru biyonik uzuvlara doğru ilerlerken umutlarımız ve korkularımız neler?

GoToTechno Mart 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? Teknoloji dergileri Mart 2021.

GoToTechno Dergisi 26. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 26. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Mart 2021 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisi ile birlikte Dijital basın dergilikte. 

kiralık araç fiyatları.