Kingston iki yeni SSD: KC600 ve DC450’leri piyasaya sürüyor

Kingston Technology Company Inc’in flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Digital Inc., Masa üstü ve disüstü bilgisayarlar için KC600 SATA SSD’yi ve kurumsal veri merkezleri için DC450R SSD’yi piyasaya sürüyor. 2,5” form faktöründe gelen KC600 SATA Rev 3.0 arayüzü ile geriye dönük uyumluluk gösteren KC600 tam kapasitede dahi dikkat çeken bir performans sunuyor. Okuma merkezli uygulama iş yükleri için tasarlanmış; yüksek performanslı, 3D TLC NAND teknolojisine sahip, 6Gbps SATA özellikli Data Center 450R (DC450R SSD ise kurumsal veri merkezleri için ideal bir SSD özelliği taşıyor. Kingston Technology Company Inc KC600 ve DC450R

KC600, sunduğu olağanüstü başlatma, ön yükleme ve transfer süreleriyle, fonksiyonel sistem tepkimesi için en iyi hale getirildi.

“Kingston olarak, 3D TLC NAND teknolojili en yeni 2,5” SATA SSD’yi kullanıcılarla buluşturduğumuz için büyük heyecan duyuyoruz. 2 TB’a kadar depolama kapasitesi, kendini şifreleme özelliği ve etkileyici okuma/yazma hızlarıyla KC600, var olan sistemini güncellemeye hazır tüketicilerin ve kurumların aradığı özellikleri eksiksiz olarak sunuyor.” diyen Kingston’ın SSD İş Birimi Yöneticisi Justin Karasek, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Seçimli olarak sunulan ve kutu, klonlama yazılımı ve kabloların dahil olduğu kit, kullanıcılara kurulum aşamasında büyük kolaylık sağlıyor.”

DC450R, veri merkezlerinin iş yükleri için en uygun maliyetli SSD’yi seçmelerini sağlayan özel odaklı bir özellik kümesi de sunuyor.

”Bugünün veri merkezleri ve iş yükleri, okuma merkezli uygulamalar için geliştirilmiş ve odaklı bir özellikle tasarlanmış stratejik olarak optimize edilmiş bir SSD talep ediyor” diyen Kingston Kurumsal Işletme Müdürü Keith Schimmenti, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Geliştirdiğimiz DC450R bu beklentileri karşılayacak şekilde tasarlandı ve veri merkezi yöneticilerine, yoğun yazma iş yükleri için daha pahalı SSD’lere fazla para harcamadan özel bir SSD seçme avantajı veriyoruz.”

Kingston Technology Company Inc KC600 ve DC450R