OPPO İlk Katlanabilir Modeli Find N’i Tanıttı! İşte açıklanan özellikleri!

Katlanan telefonlar OPPO Find N.
Katlanan telefonlar OPPO Find N.

OPPO İlk Katlanabilir Modeli Find N’i Tanıttı! İşte açıklanan özellikleri! Katlanan telefonlar OPPO Find N.

Instagram Hesabımız

OPPO, INNO DAY 2021’de ilk katlanabilir amiral gemisi modeli OPPO Find N’i tanıttı. Dört yıllık Ar-Ge ve altı nesil prototip çalışması sonucunda geliştirilen OPPO Find N, gelişmiş bir katlanma deneyimi yaşatmak için en yeni teknolojileri ve benzeri görülmemiş kaliteyi bir araya getiriyor. Katlanabilir forma yeni bir yaklaşım getiren ürün, katlandığında tam işlevli kompakt bir akıllı telefonken açıldığında sezgisel ve kapsayıcı bir büyük ekran sunuyor denildi.

OPPO Find N, katlanabilir bir akıllı telefonun iç ekranında ilk kez yatay bir oran kullanıyor. Kullanıcıların sürükleyici 7,1 inç iç ekran ve 5,49 inç dış ekran arasında sorunsuz geçiş yapması için daha iyi bir kullanım dengesi sunuyor. Bu ekran, boyut veya kullanılabilirlikten ödün vermeden eksiksiz bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor.

İç ekran 8.4:9 en boy oranına sahip ve doğrudan yatay modda açılıyor. Böylece kullanıcılar cihazı tekrar döndürmek zorunda kalmadan video izleyebiliyor, oyun oynayabiliyor veya kitap okuyabiliyor. Katlandığında sahip olduğu 18:9 en boy oranı ise tek elle kullanımı kolay bir ekranla kullanıcılara eksiksiz ve alışılmış bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Dacia Spring AUTOBEST Jürisi tarafından “2022 Avrupa’da Satın Alınabilecek En İyi Otomobil” seçildi!

Yüksek kalitede fotoğraflar ve videolar için amiral gemisi düzeyinde üçlü kamera kurulumuyla donatılan OPPO Find N, 50 MP Sony IMX 766 ana sensör, 16 MP ultra geniş lens ve 13 MP telefoto lensin yanı sıra hem iç hem de dış ekranda selfie kameralarına sahip. Yeni form ile FlexForm Modu birbirine uyarlayan OPPO Find N, katlanabilir yapıdan tam olarak yararlanmak için, kullanıcıya göre özelleştirilebilen yazılım sayesinde, yenilenmiş bir kamera deneyimi sunuyor.

OPPO Find N’in Esnek Menteşesi, cihazın tripod olarak kullanılmasını sağladığından, gelişmiş görüntüleme senaryolarında dahi kompakt ve zahmetsiz olarak kullanılabiliyor. Örneğin, FlexForm Modu, 4K HD hızlandırılmış görüntülemeyi 50-120 derece arasındaki herhangi bir açıda kolay ve eller serbest çekilebilir hale getiriyor.

Kaspersky’e göre neredeyse her iki güvenlik olayından biri fidye yazılımına bağlı!

OPPO Find N, 12 GB’a kadar LPDDR5 RAM, 512 GB UFS 3.1 depolama ve Qualcomm® Snapdragon™ 888 Mobil Platformu ile donatıldı. Büyük 4.500 mAh pili, tüm günü geçiren pil ömrü sunarken, 33W SUPERVOOC Hızlı Şarj ise 30 dakikada %55, 70 dakikada %100 şarj edecek şekilde optimize edildi. Ayrıca 15W AIRVOOC kablosuz şarjı (standart Qi ile uyumludur) ve 10W ters kablosuz şarjı destekleyen OPPO Find N, yandaki güç düğmesine eklenmiş bir parmak izi okuyucusuna sahip. OPPO Find N, daha gerçekçi ses sunmak için çift hoparlör sistemi ve Dolby Atmos desteği ile geliyor.

HONOR Huawei’den ayrılışının birinci yılını kutluyor! İşte 1 yıllık performans sonuçları!

Katlanan telefonlar OPPO Find N.