Yeni Kaspersky Safe Kids, Gelişmiş YouTube İzleme Özelliği ve Genişletilmiş iOS İşlevselliği Sağlıyor!

Kaspersky Safe Kids Youtube.
Kaspersky Safe Kids Youtube.

Yeni Kaspersky Safe Kids, Gelişmiş YouTube İzleme Özelliği ve Genişletilmiş iOS İşlevselliği Sağlıyor! Kaspersky Safe Kids Youtube.

Instagram Hesabımız

Kaspersky, Kaspersky Safe Kids’in yeni sürümünde özelliklerini genişlettiğini duyurdu. En önemlisi artık ebeveynler, çocukların dijital ilgi alanlarını; teknolojik cihazlarla ilişkilerini güvenli bir şekilde düzenlemek için daha fazla seçeneğe sahip olacak. Ayrıca güncellenmiş YouTube izleme özelliği; küçüklerin platformda tam olarak hangi videoları izlediğinin kontrol edilmesini sağlıyor. Ek olarak Kaspersky Safe Kids; artık yetişkinlere, iOS için genişletilmiş web filtreleme ve ekran süresi işlevleri sağlayarak, çocuklarının cihazlarını ne kadar süredir kullandığını görmelerine olanak tanıyor.

Yeni BMW iX modelinin temel özellikleri neler? Türkiye’de kaç paraya satılıyor?

Birincisi yakın zamanda Apple, Kaspersky’nin iOS’ta web filtreleme işlevselliğini; cihaz kontrolünü zenginleştirebilmesi sayesinde şirketlere Screen Time API’sini kullanma hakkı verdi. Web filtreleme; yetişkinlerin kategorilere göre web sitelerine erişimi kısıtlamasına ve tarama geçmişi raporları oluşturmasına olanak tanıyor. Bu seçenek ayrıca izin verilen veya yasaklanan sitelerin listelerini oluşturabiliyor; ebeveynler tarafından belirtilenler dışındaki tüm web sitelerine erişimi engelleyebiliyor. Özellik Google Chrome, Safari, Firefox, Yandex, Opera, duckduckgo ve Aloha gibi tarayıcılar için kullanılabiliyor.
iOS’taki cihaz yönetimi işlevinde de önemli bir güncelleme yapıldı. Daha önce sistem sınırlamaları nedeniyle ekran sınırı uyarı mesajları yalnızca cihazı kullanan çocuğa gösterilebiliyordu. Sonuç olarak güncellenmiş sürümle çocuklar izin verilen ekran süresi sınırını aştığında teknolojik cihazları kullanmaları engellense de Kaspersky Safe Kids, sevdikleriyle iletişimde kalmaları için cihazın kritik telefon uygulamasının çalışmasına izin veriyor.

Vestel online alışverişe de yeni bir bakış açısı getiriyor! “Vestel Yetkili Online Bayi” süreci başlıyor!

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Kaspersky Safe Kids Youtube.

Kaspersky Safe Kids Youtube.