Kärcher’in kablosuz elektrikli süpürgesi VC 5 fiyatıyla çok iddialı! Kablosuz süpürgelerde denge değişiyor!

Karcher kablosuz elektrikli süpürge.
Karcher kablosuz elektrikli süpürge.

Kärcher’in kablosuz elektrik süpürgesi VC 5 çok iddialı geldi! Kablosuz elektrik süpürgelerinde denge değişiyor! Karcher kablosuz elektrikli süpürge, kablosuz elektrikli süpürgeler, kablosuz elektrikli süpürge Karcher VC 5.

Instagram Hesabımız

Evinizi süpürürken ayaklarınıza takılan, hareketlerinizi kıstlayan kablo derdine artık elveda diyebilirsiniz. Çünkü Kärcher şarjlı VC 5 Premium kablosuz elektrikli süpürge ile özgürce dansedercesine keyifle temizlik yapmanız artık mümkün. Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde, kolay saklama avantajı da sunan VC 5 sadece bir düğmesine basıldığında, boyutunun yarısı kadar küçülebiliyor. Modern, kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde taşınması da saklanması da çok kolay.

Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde, kolay saklama avantajı da sağlayan Kärcher VC 5 Premium sadece bir düğmesine basıldığında, boyutunun yarısı kadar küçülebiliyor. Modern, kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde taşınması da saklanması da çok kolay olan Kärcher VC 5 25,2 V’luk güçlü lityum iyon bataryası sayesinde hiç aralıksız 60 dakika çalışabiliyor. Yüksek verimli emisyonsuz motora ve değiştirilebilir zemin aparatına sahip olan Kärcher VC 5 Premium, özel olarak geliştirilen aparatları, tasarımı ve özel hava kanalları sayesinde minimum enerji tüketimiyle maksimum güç üretiyor.
Tüm sert zeminler ve halılarda optimum temizlik elde etmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği Kärcher VC 5 Premium, entegre filtre temizleme özelliğine sahip torbasız filtre sistemiyle, pahalı toz torbalarından da tasarruf sağlıyor.

Küçük ama güçlü: torbasız Kärcher VC 5 kompakt elektrikli süpürge en küçük alanlarda bile kolaylıkla saklanabilir ve ayrıca standart yatay elektrik süpürgeleri kadar verimli temizlik yapabilir. Fiyatı 1.899 TL ile 2999 TL arasında değişiyor.

Galaxy S21 Serisi üyelerinin fiyatları açıklandı! Samsung Türkiye 9.999 TL’den başlıyor dedi!