Türkiye’nin ilk yayıncı – hayran(takipçi) buluşması #kalkgel hızla büyüyor

Türkiye’nin ilk yayıncı – hayran(takipçi) buluşması #kalkgel hızla büyümeye devam ediyor. Hafta sonu gerçekleşen etkinlikte Can Bonomo da gamer kimliğiyle konuklar arasındaydı. kalkgel Can Bonomo Gamer Can gototechno dergisi

Can Sungur (@csnaber) ve Tuna Afşar Akşen (@Pintipanda) ev sahipliğinde yapılan #kalkgel buluşmalarında Türkiye’nin en ünlü Twitch ve Youtube yayıncıları hayranlarıyla buluşuyor, oyunlardan, oyunları ve oyun sektörünü ilgilendiren her şeyden konuşuyor, tartışıyor ve paylaşıyor.

GAMER CAN!
Zorlu PSM Ana Sahne’de gerçekleşen son KalkGel buluşmasının sürpriz bir konuğu vardı. Oyun merakı ile tanınan Can Bonomo oyun severler ile buluştu. Can Temiz ve İsmail Türküsev ile birlikte Türkiye’nin en çok dinlenen podcast kanalı O Tarz Mı?’yı hayata geçiren Bonomo #kalkgel sahnesinde O Tarz Mı? ve PODCASTIA Maceralarını anlattı. Can Bonomo aynı zamanda Can Sungur, Can Temiz, İsmail Türküsev ve Ömer Harmankaya ile birlikte sahnede izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Geçtiğimiz etkinliklerde 1.2M etkileşime ulaşan #kalkgel her etkinlik daha da büyümeye devam ediyor. Can Sungur ve Tuna Afşar Aksen kısaca #kalkgel’i “Mesafeyi kaldırdık. #kalkgel’de hayranlarımızın karşısına çıkmıyoruz. Gösteriyi birlikte yapıyoruz. Seyircilerimizle yüz yüze tanışıyor, konuşuyoruz. Nihayet ekranda gördükleri isimlerin arkasındaki insanı tanıyorlar ve bu bizim için inanılmaz bir deneyim.” diyerek açıklıyor.

Kısa sürede hızla büyüyen #kalkgel’in bir sonraki tarihi ise merak konusu, takipçiler bir sonraki etkinliğin tarihini ve yerini yayıncıların açıklamasını bekliyor.

kalkgel Can Bonomo Gamer Can gototechno dergisi