Kadınların dijital asistanı Pepapp, 3 milyon kez indirildi ve 2 Milyon kullanıcıya ulaştı

Kadınların dijital asistanı Pepapp, kullanıma sunulduğu tarihten bugüne kadar 3 milyon kez indirildi. Kadınların özel günlerini takip etme, sağlıklı ve rahat bir dönem geçirme dışında çeşitli konularda sorularına yanıt buldukları Pepapp bugün 2 milyon kayıtlı kullanıcı ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Kadınların dijital asistanı Pepapp push notification PepLand

Kadınların PMS, ovülasyon ve regl gibi dönemlerini kolaylıkla takip edebilmeleri ve bu konularda kadınlara yardımcı olabilmek için 2015 yılından beri kullanıcılarıyla buluşan Pepapp, kurulduğu günden bu yana 3 milyon kez indirilirken, 2 milyon kayıtlı kullanıcısına regl ve doğurkanlık takibi konusunda dijital asistanlık görevini üstleniyor.

PepQueen’lere özel hizmetler
Pepapp Premium’da yer alan PepLand isimli ülkede, 7 ikonik penguen kullanıcılarına kendi uzman oldukları alanlarda gelişmiş tavsiyeler veriyor. PepLand’in PepQueen’i olan kullanıcılar bu hizmetlerden yararlanabiliyor. Bunlar arasında kitap, film, müzik ve genel kültür bilgileriyle PepArt, günlük burç yorumlarıyla AstroPep, markalardan avantajlı alışveriş tüyolarıyla PepClub, 7/24 sohbet özelliğiyle PepTalk şu an kullanıcılarıyla buluşuyor. Yoga teknikleriyle PepYogi, sağlıklı yaşam tüyolarıyla FitPep ve konunun uzmanı doktorlarıyla PepDoc ise çok yakında PepLand’deki yerlerini alacak.

Her adımını kadınların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda atan, onlar için kendini sürekli yenileyen Pepapp önceki günlerde Erdem Yurdanur ve Kokteyl’den aldığı 225 Bin USD yatırımı duyurmuştu. Son olarak da Bensu Soral Baş’tan yatırım alan Pepapp kadınların hayatını kolaylaştıran özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Yakın gelecekte “hamilelik” ve yine Türkiye’de bir ilk olarak “partner” modlarını da kullanıcılarına açacak olan Pepapp daha da güçlenerek yolculuğuna devam ediyor!
Pepapp’ı ücretsiz olarak indirmek ve eğlenceli dünyasına dahil olmak için: http://onelink.to/letspepapp

Kadınların dijital asistanı Pepapp push notification PepLand