JBL GO+ kablosuz hoparlör 199 TL’ye satışa sunuldu

Müzikseverleri Kasım sonuna kadar harika bir Hepsiburada sürprizi bekliyor. All-in-one hoparlör çözümü olarak tanımlanan JBL GO+ kablosuz hoparlör, müzikseverlerin yüzünü güldürecek avantajlarla sadece Hepsiburada’da satışta çıktı. Birçok teknolojik özelliği tek bir üründe toplayan JBL GO+, Bluetooth destekleyen cihazlarla müzik keyfini uzun süreli olarak yaşamayı sağlıyor. JBL GO+ kablosuz hoparlör 199 TL ‘ye Hepsiburada’da satışa sunuldu.

JBL GO+ 5 saat kesintisiz çalışıyor

JBL markasının en çok sevilen JBL GO modelinin klasik tasarımından %30 daha büyük boyutta olan JBL GO+ hoparlör özel geliştirilmiş, dahili şarj edilebilir pili ve Micro USB kablosuyla 2.5 saatte tam şarj olabiliyor. Bu sayede müzikseverler JBL GO+ ile müzik keyfini yarıda bırakmadan 5 saate kadar sevdikleri müzikleri kesintisiz dinleyebiliyor. Bluetooth teknolojisini desteklemeyen cihazlarda ise ses kablosunu hoparlöre takarak müzik dinlemek mümkün olabiliyor.

JBL GO+ ile çağrıları yanıtlamak da çok kolay

Akıllı telefonlarla bağlantı kurulduğunda JBL GO+ hoparlörün dahili mikrofonu sayesinde tek tuşla çağrılar cevaplanabilirken, gürültü önleyici mikrofonu ve kristal netliğindeki ses kalitesiyle telefon görüşmeleri daha da keyifli bir hal alıyor.

[irp posts=”2523″ name=”Arif V 216 Yapmışlar Ama Nasıl belgeseli sadece Vodafone’da”]

JBL GO+ kablosuz hoparlör 199 TL ‘ye Hepsiburada