JAECOO 7 TÜRKİYE SATIŞ TARİHİ BELLİ OLDU! Chery alt markası JAECOO hibrit ve turbo benzinli seçeneklerle geliyor!

JAECOO TÜRKİYE SATIŞ TARİHİ BELLİ OLDU! Chery alt markası Jaecoo’yu o tarihte satışa çıkaracak! JAECOO hibrit ve turbo benzinli seçeneklerle geliyor! JAECOO 7 Ne Zaman Geliyor?

GEELY EN SONUNDA GELDİ! Gümbür gümbür geliyorlar!

JAECOO 7, başarılı denen 4WD performansı ve yenilikçi akıllı kabini bir arada sunuyor deniliyor. Bu özellikleriyle tüketicilerin değişen Off-Road SUV beklentilerini karşılayan bir arazi aracı konumuna yerleşiyor açıklaması da yapılıyor. ARDIS (All-Road Akıllı Sürüş Sistemi), 14,8 inçlik geniş ekranlı iç mekan, Qualcomm 8155 çipli işletim sistemi ve W-HUD ile JAECOO 7, iddialı özelliklere sahip. JAECOO markasının yollara ilk çıkaracağı model olan JAECOO 7, tüm dünyadan müşterilerin ilgisini çekiyor. İlk olarak Doğu Avrupa pazarlarında satışa çıkması planlanan JAECOO 7, sırasıyla Orta ve Güney Amerika, Orta Doğu, Avustralya ve kalan diğer bölgelerde pazara sunulacak. JAECOO, tüketicilere daha şaşırtıcı ürünler sunmak ve Off-Road SUV pazarı için daha yenilikçi ürünler sağlamak üzere yeniliklerine devam edecek açıklaması da yapılıyor. Araçta Chery modellerinden tanıdığımız 1.6 litrelik motor ve otomatik şanzıman görev yapıyor. JAECOO 7 ayrıca Chery markasının iddialı hibrit sistemine sahip seçeneğini de kullanıyor. Şarj edilebilen bu hibrit markanın iddiasını artıracak özelliklerden olacak.

Great Wall Motors’un markası HAVAL Türkiye yollarında görüldü! Tüm modelleri Chery ile benzer!

Chery Group’un alt markalarından JAECOO, Türkiye’ye geliyor. Yüksek dayanımlı çelik bileşimli gövdesi, akıllı sürüş destek sistemleri ve 7 farklı sürüş modu ile JAECOO 7, asfalt kadar arazi koşullarına da uyum gösteren teknolojileri barındırıyor. Chery’nin yüksek verimlilik özelliğiyle beğeni toplayan 1.6 TGDI motorunun görev yaptığı JAECOO 7, yaklaşık 8 saniyede 0-100 km/s hızlanmasını tamamlıyor. JAECOO 7, dikkat çekici görünüme uyumlu bir motor ile satışa sunuluyor. Arazi aracı karakterinin altını dolduran 1.6 TGDI motor, 7 ileri DCT otomatik şanzıman ile kombine ediliyor. İki tekerlekten çekişliye ek olarak dört tekerlekten çekiş versiyonuna da olacak olan JAECOO 7’nin 0-100 km/s hızlanması 8 saniye seviyelerinde gerçekleşiyor. JAECOO markasının Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı Emre Özpeynirci’nin X hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı: Mayıs ayında markanın Türkiye tanıtımı yapılacak, Temmuz ayının başında JAECOO 7 satışa sunulacak. JAECOO J8 modeliyse 2025 yılında Türkiye’ye gelecek.

JAECOO 7 modelinin fiyat tahmini için Tiggo 8 Pro modelinin biraz üzerinde olacak yorumunu yapabilirim.

TÜKETİCİ İLGİSİ 0 KM ARAÇLARDA! Şubat ayında da tarihi rekor geldi! Cüce şubatta 100 bin satış oldu!

Araba Habercisi Dergisi ŞUBAT sayısında neler var?

2024 0 km otomobil pazarında yeni yıl yeni markaların yılı olacak.

BYD planları değiştirdi Türkiye’de hibrit satmaya hazırlanıyor. İşte BYD SEAL U PHEV.

Citroen C5 Aircross kompakt SUV iddiasını bu yeni hibrit ile artırdı!

JAECOO J7 yoldan çıkaracak. Chery’nin alt markası Jaecoo Türkiye’de satışa çıkmak için gün sayıyor.

Lexus LBX yollara çıkmaya hazırlanıyor! En ucuz Lexus olarak satışa sunulacak.

Ralli parkurlarından yollara çıktı! Karşınızda Toyota GR Yaris!

Bahar 2024 sayısında dolu dolu bir dergi için hazırlıklarımız tam gaz devam ediyor.

JAECOO 7 Ne Zaman Geliyor?

JAECOO 7 Ne Zaman Geliyor

JAECOO 7 Ne Zaman Geliyor?