iyzico’da üst düzey transfer gerçekleşti

Burcu Göbülük, Türkiye’nin lider finans teknolojileri şirketi iyzico’nun Stratejilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CSO) oldu. iyzico’da üst düzey transfer gerçekleşti

Kurulduğu 2013 yılından beri Türkiye’deki en yenilikçi finans teknoloji kuruluşlarından olan iyzico’da yeni bir üst düzey atama gerçekleşti. iyzico’nun stratejileri artık Burcu Göbülük’e emanet.

Burcu Göbülük kimdir?

Robert Kolej’deki eğitiminin ardından üniversite eğitimi için Amerika’ya giden ve Northwestern University’de Endüstri Mühendisliği ve Ekonomi üzerine lisans eğitimini tamamlayan Göbülük, kariyerine bankacılık sektöründe başladı. New York J.P. Morgan ve London Morgan Stanley’deki görevlerinin ardından Advent International Londra ofisinde Türkiye’deki yatırımlardan sorumlu olarak çalıştı.

Bankacılık sektöründe geçirdiği 8 yılın ardından 2012 yılında Türkiye’ye dönen Burcu Göbülük, spor salonlarına “pazar yeri” olarak hizmet vermeyi amaçlayan Pozifit’i ve spor salonlarının operasyonlarını yönetmeyi amaçlayan PozifitPro’yu kurdu. 2015 yılında yatırım süreçlerinin yöneticiliğini üstlendiği Adphorus’a COO olarak katıldı. Bugüne kadar da bir çok startup’a yatırım ve strateji odaklı danışmanlık verdi.

Stratejilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldığı iyzico’da Burcu Göbülük, uluslararası ölçekteki büyüme planları, iş zekası, insan kaynakları ve yatırımcı ilişkilerinden sorumlu olacak.

[irp posts=”2320″ name=”USB takıyorsunuz farkında olmadan kripto para üretiyorsunuz”]

iyzico’da üst düzey transfer gerçekleşti

[irp posts=”2303″ name=”Arzum OKKA Beangourmet ile Türk kahvesi keyfi yaşatıyor”]