Türkiye’nin yüksek performanslı oyun merkezi FDR ”Oyun Cumhuriyeti” başlıyor

Oyuncular FDR’nin espora hazır, profesyonel ekipmanlı sistemlerinde ASUS ROG sponsorluğunda düzenlenen PUBG Turnuvası’na katılarak ödüller için yarışacak. FDR “Oyun Cumhuriyeti” turnuvalarını sosyal medyalarından paylaşan oyuncuları da hediyeler bekliyor. İstiklal Caddesi Fitaş Pasajı FDR Oyun Cumhuriyeti

“FDR olarak yola ‘Evinde böyle oynayamazsın!’ sloganıyla çıktık’” diyen FDR Pazarlama Direktörü İnanç Gülfidan “ve oyuncular için yalnızca FDR’de bulabilecekleri bir oyun dünyası yarattık” diye devam ediyor: “Burası oyuncuların yüksek teknolojiyi, espora hazır güçlü sistemleri, binlerce oyunu ve farklı oyun deneyimlerini bir arada bulabileceği, kendileri gibi oyuncularla birlikte zaman geçirebileceği bir oyun cumhuriyeti.”

Tüm turnuva katılımcılarını özel ödüller bekliyor
Yüksek performanslı oyun sistemlerini ışık hızında internetle destekleyen, oyuncular ve esporcular için özel dizayn edilen FDR’nin yaz turnuvaları hakkında, Etkinlik ve Sponsorluk Sorumlusu Tunahan Ertaş “PUBG sevenleri bu hafta sonu FDR’ye bekliyoruz. Turnuvalara katılanları ASUS ROG ödülleri bekliyor, sosyal medyalarında duyuranlara da ödüllerimiz var” diyor.

Hedef kısa zamanda 22 ilde oyun merkezleri açmak
Türkiye’yi espor seviyesinde yüksek performanslı oyun merkezi kavramıyla tanıştıran FDR “Oyun Cumhuriyeti” ikinci şubesini yakında Ataşehir Metropol’de açacak ve beş yıl içinde Türkiye’nin 22 noktasında oyunseverlere bekledikleri yüksek performanslı, espora hazır, profesyonel ekipmanlı oyun keyfini sunacak.

Hafta sonu oyunla dolu geçecek
FDR Yaz Turnuvaları 27 Temmuz Cumartesi 11:00’de ASUS ROG sponsorluğunda solo PUBG turnuvası ile başlayacak. Katılımcılar ödül dolu turnuvada hem eğlenecek hem de rekabete doyacak.

İstiklal Caddesi Fitaş Pasajı FDR Oyun Cumhuriyeti