istegelsin’in iletişim faaliyetlerini Contactplus sürdürecek

Market alışverişini zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin iletişim ajansını seçti. Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir markalarının ürünlerine süpermarket fiyatlarıyla ulaşılmasını sağlayan istegelsin’in tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri yönetecek. istegelsin iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri

Contactplus İletişim Hizmetleri, istegelsin’in iletişim stratejisinin oluşturulup planlanmasından sorumlu olacak. Sektöründe 15 yıldır sürdürdüğü çalışmalarla öne çıkan Contactplus İletişim Hizmetleri; teknoloji, gıda, turizm ve e-ticaret gibi birçok farklı alandaki müşterilerine stratejik dijital çözümler sunuyor.

Contactplus İletişim Hizmetleri hakkında:
2004 yılında kurulan Contactplus İletişim Hizmetleri, bilişimden gıdaya, hazır giyimden turizme, farklı sektörlerden geniş bir müşteri portföyüne hizmet veriyor. Medya iletişiminden marka yönetimine, stratejik planlamadan kriz yönetimi ve sosyal medya alanına kadar uzanan yelpazede yenilikçi çözümler sunarak, müşterileri için bir “iletişim üssü” olma hedefiyle hareket ediyor. Contactplus İletişim Hizmetleri, dijital pazarlamaya yönelik oluşturduğu stratejileriyle danışmanlık sunduğu markalara; online itibar ve sosyal yönetimi, dijital strateji danışmanlığı, sosyal medya takibi ve analiz hizmeti sunuyor. İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyesi olan Contactplus İletişim Hizmetleri, yurtdışındaki iş ortakları aracılığıyla müşterilerine uluslararası alanda da hizmet üretiyor.

istegelsin iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri