Dünyaca ünlü İrlandalı dövüşçü Conor McGregor Kafese geri dönüyor

Dünyaca ünlü İrlandalı dövüşçü Conor McGregor, Kovboy lakaplı Amerikalı dövüşçü Donald Cerrone karşısında Octagon’a geri dönüyor. İrlandalı dövüşçü Conor McGregor Donald Cerrone S Sport Plus

Tüm dünyada milyonlarca izleyicinin takip edeceği ve biletlerin aylar öncesinden tükendiği karşılaşma Türkiye’de canlı yayınla sadece S Sport Plus’ta yayınlanacak. Dövüş severler sadece 17,99 TL’ye S Sport Plus aylık paketine üye olarak hem McGregor-Cerrone dövüş gecesini hem de S Sport Plus’ın zengin spor içeriğini 1 ay boyunca izleyebilecekler. Türkiye’de sabaha karşı 06:00’da başlayacak UFC dövüş gecesini, S Sport Plus kullanıcıları maçın ardından ayrıca Tekrar İzle özelliğiyle de izleyebilecekler.

“The Notorius” Conor McGregor’ın bu Pazar günü Las Vegas T Mobile Arena’da gerçekleştirilecek UFC 246’daki rakibi Donald Cerrone olacak.

Dünyanın en popüler sporcuları arasında yer alan Conor McGregor, dövüş sporları dünyasında ise tartışmasız dünyanın en çok tanınan ismi.

Instagram’da 32 milyon takipçiyi geride bırakan “The Notorious” McGregor, özellikle yaşam tarzı ve lüks sevgisiyle de dikkatleri çekiyor. Ünlü dövüşçü uzun süredir kendi çıkardığı viskisini de özellikle sosyal medya üzerinden tanıtmaya çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda Dublin’de bir barda viskisini tatmayı reddeden yaşlı bir adama saldıran McGregor tepkilerin odağı oldu.

Khabib’e Tekrar Meydan Okudu

Yarı orta siklette (77) gerçekleşecek karşılaşma öncesi McGregor, geçen yıl hafif sıklet unvan maçında mağlubiyet aldığı Dağıstanlı sporcu Khabib Nurmagomedov’a sosyal medya hesabında bir video koyarak meydan okudu. Meydan okumaya Khabib sessiz kalmayı tercih ederken, McGregor’un ilk maçında nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

İrlandalı McGregor’un MMA kariyerinde 24 galibiyet 4 mağlubiyeti, rakibi Donald Cerrone ise 36 galibiyeti bulunuyor. Bu maçtan da Khabib’in galip ayrılması halinde, Khabib ve McGregor’ın yeniden karşı karşıya geleceği yorumları şimdiden yapılıyor.

Karma dövüş sanatlarının en popüler sporcuları arasında yer alan McGregor, 2012’de Cage Warriors’ta tüy sıklet ve hafif sıklet kategorilerinde elde ettiği şampiyonlukların ardından aynı başarıyı UFC’de de (Ultimate Fighting Championship)göstermiş, UFC tarihinde iki sıklette birden şampiyon olan ilk dövüşçü olmuştu. McGregor bu başarısıyla adını UFC efsaneleri arasına yazdırmayı başarmıştı. Yaklaşık 1,5 yıllık aradan sonra kafese geri dönecek eski şampiyonun UFC’deki kader maçı için nefesler tutulmuş durumda.

İrlandalı dövüşçü Conor McGregor Donald Cerrone S Sport Plus