Instagram yeni özelliğini duyurdu! Instagram QR kod Nedir? Instagram QR kod nasıl kullanılıyor?

Instagram QR kod nedir?
Instagram QR kod nedir?

Instagram QR kod nedir, Instagram QR kod nasıl kullanılıyor, Instagram QR kod özellikleri neler, Instagram QR kod keşfet, Instagram yeni özelliğini duyurdu.

Instagram QR kod özelliğini hayata geçirdi! Instagram QR kod nasıl kullanılıyor? Instagram QR kod nedir?

Instagram Hesabımız

Instagram, QR kod üzerinden Instagram hesaplarına ulaşma özelliğini hayata geçirdiğini açıkladı. Instagram, insanların ilgi alanları ve arkadaşları etkileşime geçmelerini ve yeni insanlar keşfetmelerini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Instagram, QR kodu özelliği ile insanların özellikle işletmelere daha kolay bir şekilde erişmelerini sağlamayı hedefliyor. Dünya genelinde daha fazla işletme tekrar kapılarını açarken, Instagram QR kodu özelliği ile işletmelere Instagram kullananların yanı sıra kullanmayan insanlara da ulaşma imkanı sağlıyor. İnsanlar işletme hesabına ait QR kodunu okutarak işletmenin Instagram hesabına ulaşabilecek ve bilgi alabilecek.

Tüm Instagram kullanıcıları profil menüsünden kendi QR kodlarına erişebilecek. Instagram Stories kamerası, Instagram QR kod kamerası veya QR kod tarayabilen herhangi bir kamera ile diğer hesapların QR kodlarını tarayabilecek ve hesabı görüntüleyebilecek.

TEKNOFEST Teknoloji Yarışmalarına Rekor Başvuru! TEKNOFEST 2020’ye En Çok Başvuru Gaziantep’ten!

Teknoloji Dergisi hediyeli Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın altıncı sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 19. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi ayrıca Dijital basın dergilikte.