Bosch Termoteknik’in ihracat şampiyonluğunun sırları?

Termoteknik iş kolunda dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer alan Bosch Termoteknik, 5 yıldır Bosch markalı yoğuşmalı kombi liderliğini, ihracat şampiyonluğunu, en başarılı Ar-Ge merkezi ve sosyal medya sektör liderliğini elinde bulunduruyor. İngiliz BRG Building Solutions firması Bosch Termoteknik

Bosch Grubu’nun termoteknik iş kolunda faaliyet gösteren şirketi Bosch Termoteknik, pazardaki diğer rakipleriyle arasını giderek açıyor.

İngiliz BRG Building Solutions firması tarafından 2017 yılında Avrupa Isıtıcı Pazarına ilişkin olarak yayımlanan raporuna göre Bosch Termoteknik, yoğuşmalı kombi kategorisinde Bosch markasıyla pazarda liderliğini 5 sene üstüste elinde bulunduruyor. Bosch 2017 yılı genelinde sektörde birinci olurken, yoğuşmalı kombide son kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kombi oldu.

Bosch Termoteknik ihracat şampiyonluğunu 2018 yılında da sürdürdü.
2018 yılında 8.000.000‘nuncu kombiyi üreten, 25 yıldır kendi ürünlerini tasarlayan ve katma değeri yüksek ürünleriyle Türkiye ihracat dengesine katkı sağlayan Bosch Termoteknik; ihracat başarısını 2018 yılında da devam ettirdi ve 2018 yılını İklimlendirme Sanayi İhracat Sektör Lideri olarak kapattı. Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş ihracat şampiyonluğu ile ilgili “Bosch Grubu’nun önemli ihracat üslerinden Bosch Termoteknik Türkiye olarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından ‘2017 İklimlendirme Sanayi İhracatı Birincisi’ ödülüne layık görüldük.

İngiliz BRG Building Solutions firması Bosch Termoteknik