Halk oylaması ile bu yılın En İyi Instagram, Twitch Influencer’ı ve Youtuber belirlenecek

Influencer pazarlaması alanında Türkiye’nin en iyilerini belirlemek amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleşen INFLOW Awards için 3 kategoride halk oylaması başladı. Halk oylaması bu yılın “En İyi Instagram Influencer’ı”, “En İyi Twitch Influencer’ı” ve “En İyi Youtube Influencer’ı”nı belirleyecek. INFLOW Awards Halk Oylaması Instagram Twitch ve Youtube Influencer

22 Ekim Salı günü Four Seasons Hotel Bosphorus’ta sahiplerini bulacak ödüllerin 3 kategorisini halk belirleyecek.

En İyi Instagram Influencer’ı kategorisi için Ahmet Karya, Berkcan Güven, Burak Altındağ, Burak Gacemer, Duygu Özaslan, Larissa Gacamer, Rachel Araz, Refika Birgül ve Reynmen halk oylamasında yarışacak. En İyi Twitch Influencer’ı kategorisinde Duygu Köseoğlu, Elraenn, Jahrein, Kendine Müzisyen, Mithrain, Pintipanda, Ruthlessladies, Unlostv, Wtcn ve Yokbeolm oylanacak. En İyi Youtube Influencer’ı kategorisinde ise Alper Rende, Babala TV – Oğuzhan Uğur, Berkcan Güven, Chaby Han, Duygu Özaslan, Orkun Işıtmak, Refika Birgül, Ruhi Çenet, Uras Benlioğlu ve Zeynep Bastık yarışacak.

Influencer, marka ve ajans işbirliklerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen INFLOW Global Summit&Awards’19, ikinci senesinde önemli bir değişikliğe imza atarak, ödülleri global arenaya da taşıyor. 31 farklı kategoride verilecek ödüllere, Türkiye’nin yanı sıra uluslararası arenadaki marka ve ajanslar da dahil olacak. INFLOW Awards başvuruları, dijital ve pazarlama sektörünün duayen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Sektör paydaşlarını bir araya getirecek olan etkinlik ile başarılı çalışmalara dikkat çekilerek yenilikçi yaklaşımların teşvik edilmesi amaçlanıyor.

INFLOW Awards Halk Oylaması Instagram Twitch ve Youtube Influencer