İkinci el satılık araç ilanlarında rekor artış! Sarı sayfadaki vasıta ilanlarının sayısı 1 milyona koşuyor!

İkinci el satılık araç ilanlarında rekor artış! Sarı sayfadaki vasıta ilanlarının sayısı 1 milyona koşuyor! ikinci el araç ilanları Eylül 2023.

Acı Reçete! Felaket senaryosu!

Sarı sayfa olarak piyasada en çok konuşulan ikinci el otomobil ilan sitesi sahibinden verilerine baktığımda rekor araç sayısı olduğunu gördüm. Geçen yıl bu zamanlar sürekli olarak takip ettiğim sitede ilan sayısı her zaman belli bir seviyede ilerliyor, küçük hareketlenmeler oluyordu. Ancak 07 Eylül 2023 tarihinde sahibinden internet sitesine baktığımda satılın ikinci el otomobil ilanlarının sayısının çok ciddi oranda arttığını gördüm. Bu arada geçen yıl aralık ayında baktığımda ikinci el vasıta ilan sayısı 706.083 adet olarak karşıma çıkmıştı.

Sarı sayfadaki ikinci el vasıta ilan sayılarını aşağıda bulabilirsiniz. Toplam vasıta ilanı Ağustos ayında 825.700 adet olarak karşıma çıkmıştı.

Toplam vasıta ilanı 883.092 adet.

Bu rakamlara dahil olan ilanlardan sınıflara göre liste ise aşağıdaki şekilde.

Otomobil ilanı 481.105 adet.

Arazi, SUV & Pickup ilanı 91.206 adet.

Motosiklet ilanı 118.309 adet.

Minivan & Panelvan ilanı 93.489 adet.

Ticari Araçlar ilanı 55.519 adet.

Elektrikli Araçlar ilanı 6.579 adet.

Ford Focus Sedan modeline de Eylül ayında zam gelmedi! İşte iddialı sedan modelin fiyat listesi!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi aşağıdaki bağlantılardan görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

ikinci el araç ilanları Eylül 2023.

ikinci el araç ilanları Eylül 2023

ikinci el araç ilanları Eylül 2023.