İşte 198 Beygirlik Hyundai Kona! Kaç paraya satılıyor?

Hyundai Kona fiyatları.
Hyundai Kona fiyatları.

İşte 198 Beygirlik Hyundai Kona! Kaç paraya satılıyor? Hyundai Kona fiyatları, 2021 Hyundai Kona Fiyat Listesi, Hyundai Kona N Line fiyatları, Güçlü SUV modeller.

Instagram Hesabımız

Hyundai KONA, sportif tasarımını şimdi de güçlü 1.6 lt turbo benzinli motoruyla pekiştiriyor. T-GDi motoruyla birlikte “En Güçlü B-SUV” unvanına sahip olan KONA, sadece 7 ileri DCT ile sunuluyor.

Geçtiğimiz Aralık ayında yenilenmiş olarak tekrar satışa sunulan Hyundai KONA, 1.0 litre benzinli ve 1.6 litre dizel 48V Hafif Hibrit motor seçeneğinden sonra şimdi de en güçlü versiyon olan 1.6 litrelik T-GDi motora kavuştu. N Line ve Smart olmak üzere, iki farklı donanım seçeneğiyle sunulan bu performanslı motor, Yeni KONA’yı sınıfının en güçlü modeli haline getiriyor.
Yeni modelle ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Yeni KONA, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2021 yılında da B-SUV segmentinin en önemli modellerinden biri. İlk etapta ekonomik motor seçenekleriyle satışa başladığımız yeni modelimizin şimdi de güçlü ve dinamik bir versiyonunu tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. KONA N Line, atletik yapısı ve turbo motoruyla müşterilerimize günlük kullanımda oldukça heyecanlı bir sürüş keyfi yaşatacak”.

GoToTechno Şubat 2021 Sayısı Nerelerden Okunur? 25. Sayı işte buralarda var!

B-SUV segmentinde yüksek performans

1.6 litrelik benzinli motor, ürettiği 198 beygir güç ile Hyundai KONA’yı sınıfının en güçlü otomobili yapıyor. Turbo beslemeli bu motoru sayesinde 0’dan 100 kilometre hıza 7.7 saniyede çıkan KONA, güç ve performans bekleyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Türkiye’de sadece 4×2 çekiş sistemi ve 7 ileri çift kavramalı şanzıman (DCT) ile satışa sunulan bu motor seçeneği, 1600-4500 devirler arasında maksimum olarak 265 Nm tork üretiyor. Bu teknik özelliklerle 210 km/s hıza ulaşabilen otomobil, performanslı olmasına rağmen 100 km’de ortalama olarak 5.6 litre yakıt tüketiyor.
Yeni KONA, selefine kıyasla daha yumuşak bir sürüş için bir dizi yürüyen aksam güncellemesine de tabi tutulmuş. Süspansiyon, KONA’nın sportif karakterini bozmadan, sürüş konforunu iyileştirmek için yeniden ayarlanmış. Yayların ve amortisörlerin yanında, daha iyi sürüş konforu ve daha iyi ses izolasyonu için stabilizatör çubukları değiştirilmiş.
Hyundai KONA 1.6 T-GDi 7DCT Smart 314.600 TL, 1.6 T-GDi 7DCT N Line ise 346.800 TL’lik etiketle satışa sunuluyor.

Kablosuz temizlikte HONOR’dan yeni akıllı elektrikli süpürge geldi!

Hyundai Kona fiyatları.