HyperX ve Allied Esports ortaklığında Esports Arena DRIVE tır tanıtıldı

Kingston Technology Company Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX ve global e-spor eğlence şirketi Allied Esports, HyperX Esports Truck olarak adlandırılan Kuzey Amerika’nın ilk mobil e-spor arenasının isim hakları kapsamında CES 2019 öncesinde uzun süreli bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Daha önce Esports Arena DRIVE ismiyle bilinen tır ilk gösterisini CES 2018’de yapmıştı. 2019’da HyperX Esports Truck adıyla yapılacak ilk gösteri ise önümüzdeki ay Sands Convention Center’da gerçekleştirilecek. HyperX ve Allied Esports ortaklığı Kingston Technology Company Inc

HyperX Esports Truck, markanın ABD genelindeki oyun, eğlence, yaşam tarzı ve müzik etkinliklerindeki etkisini artırıyor. 24,4 metre uzunluk ve 35 ton ağırlığa sahip 18 tekerlekli teknoloji harikası bu tır; tek bir tuşla açılarak eksiksiz bir yarışma sahnesi, bir yayın stüdyosu, sosyal medya merkezi ve VIP salonu içeren mobil bir arenaya dönüşüyor.

HyperX, CES 2019’da en yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak
Ürünler The Venetian’daki basın odasında ve CES Unveiled ile Pepcom Digital Experience basın etkinliklerinde gösterilecek.

Las Vegas’a gelen ziyaretçiler elektronik fuarının yanı sıra Luxor Hotel’deki yeni HyperX Esports Arena Las Vegas’ı ve yeni arena sembolünü de görebilecek. HyperX logosunun nasıl yerleştirildiğini gösteren hızlandırılmış videoyu buradan izleyebilirsiniz.

“We’re All Gamers” sloganından ilham alan HyperX ayrıca, e-spor, geleneksel spor ve müzik elçilerinin eşsiz bakış açılarını kattığı yenilikçi bir reklam kampanyasına da başlıyor. Bu kampanyanın 2019’da televizyonlarda, dijital ve sosyal kanallarda yer alması bekleniyor.

HyperX ve Allied Esports ortaklığı Kingston Technology Company Inc