hurriyetemlak.com hem web sitesini hem de iş ortaklarının kullandığı ekranları yeniledi

Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan hurriyetemlak.com hem web sitesini hem de iş ortaklarının kullandığı ekranları yeniledi. Teknik altyapısından kullanıcı arayüzüne dek tamamen yenilenen hurriyetemlak.com’da ilan girişi 2 dakikaya indi. hurriyetemlakcom web sitesi gototechno dergisi haberi

Hem iş ortaklarına hem de son kullanıcıya daha hızlı ve kolay bir deneyim yaşatacaklarını söyleyen Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdür Zeynep Tandoğan, “Yeni web sitemiz sayesinde ilan bakanların gayrimenkul danışmanlarına ulaşma oranı yüzde 50’ye varan oranlarda arttı. Sitemiz, emlak siteleri arasında Türkiye’de bir ilk olan kişiselleştirilebilen ana sayfa yapısıyla da zaman kazandırıyor.

Dijital dönüşümü odağına alan Hürriyet Emlak, ilan girişini 2 dakikaya kadar indirerek “Türkiye’nin en hızlı ilan sitesi” oldu.

Gayrimenkul sektöründeki dijital çözümler artarken, sektörün dijitale geçiş süreci ve teknolojiye yapılan yatırımlar da devam ediyor. Web sitesini tamamen yenileyen Hürriyet Emlak da sektördeki öncü konumunu korumaya devam ediyor.

İlan bakanlar zaman kazanacak
Yenilenen web sitesinin dikkat çeken diğer özellikleri arasında; son gezdiklerim, favorilerim ve mesajlarıma listeleme sayfasından hızlı erişim, ilanın detayına girmeden ilan sahibine mesaj atabilme ve tam sayfa açılabilen yeni “dev foto” özellikleri geliyor. İlan bakanlar ayrıca, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmadan favori ilanlarını listelenebiliyor. Türkiye’de emlak siteleri arasında ilk olan bu özellik sayesinde kullanıcılar iletişim bilgilerini bırakmadan favori ilanlarını kaydedebiliyorlar. Filtreleme detaylarının sadeleştirildiği yeni web sitesinin mesajlaşma uygulaması da daha kullanıcı dostu hale getirildi. “Harita görünümü” modunda yayında olan tüm ilanların listelenmesini sağlayan hurriyetemlak.com, bu özelliğiyle hiçbir ilanın gözden kaçmasına izin vermiyor.

Daha hızlı ve daha kolay bir deneyim
Emlak sektörünün dijitalleşme anlamında en yüksek potansiyele sahip sektörlerden biri olarak öne çıktığını belirten Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdür Zeynep Tandoğan, ”Yenilediğimiz web sitemizle dijital yol haritamıza odaklanarak teknoloji yatırımlarımıza devam ediyoruz. Kısa süre önce yayına aldığımız sitemizin memnuniyet ve tavsiye edilme oranı ölçüldüğünde eski sayfaya göre 2 kata varan bir artış olduğunu görüyoruz. hurriyetemlak.com hem hız hem de tasarımsal özellikleriyle öne çıkıyor, bu kapsamda Türkiye’de bir ilk olan 81 il ve Kıbrıs için her bölgeye özel ana sayfa yaptık, toplamda 82 farklı ana sayfa tasarımımız var, kapsama alanımızı da genişleterek alanımızı 33.000’den 56.000 lokasyona çıkardık,Türkiye’nin en doğru ve en kapsamlı lokasyon datasına sahibiz” dedi.

Hürriyet Emlak, yenilikçi ürünler geliştirmeyi sürdürecek
Sektörde ilkleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Zeynep Tandoğan, “Dijital pazarlamaya, ürüne ve teknolojiye yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Yeni web sitemizle müşterimiz olan emlak ofislerine ve inşaat firmalarına kaliteli ilan girme, daha fazla kişiye ilanlarını gösterebilme, gelen talepleri randevuya ve sonrasında takiple satışa döndürebilme konusunda daha kaliteli bir deneyim yaşatacağız” dedi.

hurriyetemlakcom web sitesi gototechno dergisi haberi