10. nesil işlemcili Huma H4 V3 Monster Notebook satışa sunuldu

Monster Notebook’tan, çalışırken yüksek performans isteyenler için 10. nesil işlemcili Huma H4 V3
Monster Notebook, işte ve ofiste çalışırken güç ve performanstan vazgeçemeyenler için geliştirdiği Huma serisi notebookların, 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 serisini satışa sundu. Huma H4 V3 Monster Notebook gototechno dergisi

Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek bilgisayar markası Monster Notebook’un çalışırken ileri seviye performansa gereksinim duyan kullanıcılar için geliştirdiği notebook serisi Huma’nın 10. nesil işlemcili Huma H4 V3 serisini satışa sunuldu.

Donanım özellikleri ve hafifliği ile ön plana çıkan Huma notebooklar çalışırken yüksek performansa ihtiyaç duyanların güce her yerde erişebilmelerini sağlıyor.

Monster Notebook’un performansı ve taşınabilirliği ile fark yaratan notebook serisi, ismini efsanevi Huma kuşundan alıyor. Süresiz uçma kabiliyetiyle göklerden inmeyen efsanevi Huma kuşunun gücünü ve asaletini temsil eden notebooklar ince, hafif ve güçlü olması ile ön plana çıkıyor.

1 kg ağırlığında ve 14 inç Full HD IPS ekranlı Huma H4 V3 serisi, 10. nesil işlemcisi ve özelleştirilebilir 8 GB veya 16GB hafızası ile profesyonellerin performans gerektiren tüm yazılım ve uygulamaları kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmelerini sağlıyor.

Özelikle video render, karmaşık matematiksel hesaplama gibi işlemlerin mobil platformda kısa sürede tamamlanmasını sağlayan donanım bileşenleri, NVIDIA’nın CUDA destekli ekran kartlarıyla değer kazanıyor.

Huma H4, yüksek parlaklığa sahip Full HD IPS ekranı ile eşsiz bir görüntü kalitesi sağlarken fotoğraf ve video düzenleme yazılımları kullanan tasarımcıların ek bir monitör kullanma gereksinimini ortadan kaldırıyor.

Donanım kaynaklarını ve yazılım performansını en iyi şekilde bir araya getirerek kendi sınıfındaki en iyi görsel deneyimi sunan Huma H4 V3 serisi, siyah ve gümüş renk seçenekleri ile estetik bir tasarıma sahip.

Yalnızca 17.1mm kalınlığında ve magnezyum alaşımlı kasaya sahip Huma H4 V3 serisi, 8 saate varan pil ömrü ile kullanıcılara kesintisiz bir deneyim sağlıyor.

Monster Notebook ürünleri ile ilgili tüm bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya www.monsternotebook.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Huma H4 V3 Monster Notebook gototechno dergisi