Huawei’nin InFocus Ödülleri fotoğrafçılar içi büyük fırsat!

Huawei’nin İskandinavya, Orta ve Doğu Avrupa bölgesinde gerçekleştirdiği InFocus Ödülleri, fotoğrafçılık becerilerini test etmek ve yeteneklerini dünyaya göstermek isteyen Huawei kullanıcıları için harika bir fırsat sunuyor. Huawei InFocus Awards Fotoğrafçılık Yarışması gototechno

Akıllı telefonların sürekli gelişiminin ve üst düzey görüntü oluşturma deneyiminin peşinde olan Huawei, fotoğrafçılıkta gelecek vaat eden yetenekleri onurlandırmak için Huawei InFocus Ödülleri 2019 adı verilen fotoğraf yarışmasını başlatıyor.

InFocus Awards, yarışmaya özel web sitesi üzerinden ilgili kategorilerden birine ait çalışmalarını sunabilecek tüm Huawei kullanıcılarına açık.

Çevremizdeki keşfedilmemiş güzellikler
Her dakika ve her saniye insanlar, hayvanlar, yerler ve duygular tarafından yaratılan güzel anlarla dolu. Projenin harekete geçme çağrısı etrafta keşfedilmemiş güzelliği bulmak ve bunları fotoğraflamak üzerine kurulu. Huawei, insanları dünyada çok daha fazla gizli güzellik olduğunu görmeye teşvik ediyor. Tek gereken Huawei akıllı telefonları ile bu gizli güzellikleri keşfetmek ve yakalamak.

Dünya ayrıca uzak konumlarından dolayı daha önce fotoğraflanmamış ya da iyi bilinen simge yapılara ve turistik yerlere nazaran daha güzel olarak kabul edilen yerlerle dolu. Bu nedenle Huawei, çoğu kişinin Kanada, İskandinav ve Avusturya’nın vahşi doğasında görme veya fotoğraf çekme şansı bulamadığı yerleri araştırdı. Bu daha az bilinen konumların keşfedilmemiş güzelliği, Huawei P30 Pro’nun dörtlü Leica kamerasıyla gün yüzüne çıktı.

Huawei InFocus Awards Fotoğrafçılık Yarışması gototechno