Huawei 23 Nisan ve14 Şubat’a özel hazırladığı projelerle Kristal Elma Ödülü’nün sahibi oldu

HUAWEI, tüketiciye yönelik teknolojileri kadar başarılı kampanyaları ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırlanan projelerin ikisi birden Türkiye’nin en büyük reklamcılık ödülü olan Kristal Elma Ödülü’ne layık görüldü. Huawei Türkiye Kristal Elma Ödülü gototechno

Bu yıl 30’uncusu düzenlenen Kristal Elma Ödül töreninde Huawei, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu reklam filmi ile “Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon” kategorisinde Gümüş Kristal Elma ödülünün sahibi oldu. 3 gün içerisinde 2,5 milyon kişi tarafından seyredilen ve televizyon kanallarında haber olarak yayınlanan reklam filminin bir diğer önemli özelliği ise tamamen Huawei P20 Pro akıllı telefonun kamerası kullanılarak çekilmesi.

Gerçek bir hikayenin, Erkan Şahin’in sahipsiz sokak köpekleri ve kedilerine olan yıllar süren aşkının anlatıldığı 14 Şubat Sevgililer Günü konseptli reklam filmi ise “En İyi Online Dijital Film” kategorisinde Gümüş Kristal Elma ödülünü kazandı. 4 milyondan fazla kişi tarafından seyredilen reklam filmi, yalnızca Huawei Mate 10 Pro akıllı telefon kamerası ile çekildi.

Huawei Türkiye Kristal Elma Ödülü gototechno