HUAWEI ilk deneyim mağazasını İzmir Mavibahçe’de açıyor

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, Türkiye’deki tüketicilere daha yakın olmak amacıyla mağaza açmaya hazırlanıyor. Türkiye’deki ilk HUAWEI Deneyim Mağazası, 9 Şubat Cumartesi günü İzmir’de hizmete giriyor. HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu İzmir Mavibahçe

İzmir MaviBahçe Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan HUAWEI Deneyim Mağazası, tüketicilere markanın akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunacak. Mağazada akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı saatler, bileklikler, cep telefonu aksesuarları, bluetooth hoparlörler ve daha birçok HUAWEI ürünü, kullanıcıların kendilerini deneyimlemesi için hazır bulunacak.

HUAWEI Türkiye’deki ilk deneyim mağazasının açılışını indirim ve hediyeler ile kutluyor. İzmir Mavibahçe’de açılacak Huawei Deneyim Mağazasında 9-10 Şubat tarihlerinde geçerli olacak indirim ve hediye kampanyasının ilk gününde, ilk 100 satın alım yapan kişiye %20, ikinci 100 satın alım yapan kişiye %18, üçüncü 100 satın alım yapan kişiye %15 indirim uygulanacak.

HUAWEI’nin İzmir’deki ilk teknik servis merkezi de mağaza bünyesinde tüketicilere hizmet vermeye başlayacak.

HUAWEI Deneyim Mağazası’ndan akıllı telefon satın alan kullanıcılara ayrıca VIP Kart verilecek.

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu İzmir Mavibahçe