Huawei P30 serisiyle etkileyici fotoğraf kareleri yakalamak sürpriz değil!

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, HUAWEI P30 ve HUAWEI P30 Pro’yu tanıttı. Bugüne kadarki en gelişmiş kameralı akıllı telefonlar olan HUAWEI P30 Serisi cihazlar, yenilikçi HUAWEI SuperSpectrum Sensörü, optik HUAWEI SuperZoom lensi, yeni Uçuş Süresi (TOF) kamerası, daha iyi OIS ve AIS görüntü dengelemesi ile profesyonel kameralara rakip teknolojiler sunuyor. P30 veya P30 Pro ile kullanıcılar her türlü durumda inanılmaz fotoğraflar ve videolar çekebilirler. Huawei Tüketici Elektroniği Grubu HUAWEI P30 gototechno

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu, “HUAWEI P30 Serisi, onlarca yıllık dijital kamera teknolojisi geliştirmesinin ardından kuralları yeniden yazacak ve tüketicilerin mobil fotoğrafçılık algısını yeniden şekillendirecek bir atılımı temsil ediyor. HUAWEI SuperSpectrum Sensörü ve SuperZoom Lens gibi yenilikler, sadece fotoğraf değil, aynı zamanda videonun da sınırlarını zorlamamızı sağlıyor. HUAWEI P30 Serisi, gelecek nesil akıllı telefonlar için çıtayı yükseltiyor” açıklamasını yaptı.

Hayat kadar gerçek profesyonel sınıf fotoğraflar için, fotoğrafçılığın kuralları yeniden yazılıyor
HUAWEI P30 Serisi, kullanıcıların akıllı telefon fotoğrafçılığındaki beklentilerini değiştirecek. HUAWEI P30 Pro, HUAWEI SuperSpectrum Sensörlü 40MP ana kamera, 20MP ultra geniş açılı kamera, 8MP telefoto kamera, HUAWEI Uçuş Süresi (TOF) Kamerası ve yeni bir Leica Dörtlü Kamera sistemi ile donatıldı. Yepyeni bir selfie deneyimi için ise 32MP ön kamera bulunuyor.

1/1,7 inç HUAWEI SuperSpectrum Sensörü ışığı temelde yeni bir şekilde algılıyor.

F / 1.6 geniş diyafram açıklığı, görünen dünyayı daha fazla yakalayan ultra geniş görüntüler kaydedilmesine olanak sağlıyor. Büyük RYYB sensörü ve Huawei AIS + OIS teknolojileri ile çalışan Huawei P30 Pro, her ışıkta daha aydınlık görüntüler sunuyor. Geceleri bile elle yapılan çekimler ayrıntılı olarak yakalanırken, optik olarak dengelenmiş ana ve telefoto fotoğraf makineleri görüntüyü sabitliyor.

HUAWEI SuperZoom Lens, şık bir cihaz tasarımında yeni bir zoom fotoğrafçılığı ihtimalini gerçeğe dönüştürüyor. SuperZoom, periskop tasarımıyla elde edilen yüksek kaliteli büyütme özelliğini destekliyor. 5x optik zoom, 10x hibrid yakınlaştırma ve 50x dijital yakınlaştırma özelliğine sahip.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu HUAWEI P30 gototechno