HONOR 20 İstanbul temalı özel tasarım kutusu ve hediyeleriyle 4799 TL fiyatıyla Türkiye’de!

Yapay zeka destekli 48 MP dört kamera ve Dinamik Holografik tasarımıyla ilklere öncülük eden HONOR 20, İstanbul temalı özel tasarım kutusu ve hediyeleriyle 4799 TL fiyatıyla Türkiye’deki tüketicilerlebuluşuyor.
Teknolojiyi gençlerin ihtiyaçlarına adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla değer yaratan HONOR cihaz ailesinin en yeni üyesi olan HONOR 20 akıllı telefonu Türkiye’de piyasaya sürüyor. Dünyada ilk kez Dinamik Holografik tasarım kullanan, yapay zeka destekli 48 MP dört kamera teknolojisiyle üstün fotoğraf özellikleri sunan HONOR 20, İstanbul temasıyla tasarlanan özel kutusu ve hediyeleriyle Vatan Bilgisayar mağazalarında 4799 TL fiyatla Türkiye’deki teknoloji tutkunlarıyla buluşacak. HUAWEI Technologies HONOR 20 yapay zeka gototechno

HONOR’da yapılan her işte ‘Her Zaman Daha İyisi’ görüşünü benimsediklerini kaydeden HONOR Türkiye Başkanı Kevin Kong, “Yapay zeka destekli 48 MP dört kamera teknolojisi, şık ve ergonomik tasarımı ve benzerlerine göre pek çok üstünlükle pazara sunduğumuz HONOR 20’nin dünyada gördüğü büyük ilginin Türkiye’de de tekrarlanacağına inanıyorum. Tüm bu iyi özellikleri bir arada sunmanın elbette bir bedeli var. Biz fiyatı her şeye rağmen alt seviyede tutarak, satın alınabilir bir model piyasaya sürmeye odaklandık. Kullanıcı deneyimi noktasında 8-10 bin liralık rakiplerini aratmayan bir telefon almak isteyenlere, HONOR 20 ile son derece makul bir alternatif sunduğumuza inanıyoruz” dedi.

Nisan ayından bu yana İstanbul’da yaşadığını ve kentin tarihi ve turistik güzelliklerini yaşamaya doyamadığını belirten Kong, “İnanıyorum ki telefon kullanıcıları, bu harika şehrin sunduğu tüm zenginlikleri ve muhteşem güzellikleri fotoğraflarına yansıtmak için, HONOR 20’nin üstün özelliklerinden yararlanacaklar. Bu kadar harika bir şehirdeyken biz de telefon meraklıları için İstanbul dokulu bir kampanya yapmak istedik. HONOR 20 satın alan kullanıcılar cihazlarını özel tasarım İstanbul temalı Special Edition kutusuyla teslim alacaklar.

Yapay Zeka Destekli 48 MP Dört Kamera ile Profesyonel Çekimler
Yapay zeka destekli 48 MP Dört Kamera ise Ultra Netlik moduyla gündüz çekimlerinde profesyonel seviyede netlik sağlıyor.

Fotoğrafa ekstra canlılık katan detaylar ve renkler sayesinde bu fotoğraf, standart 48 MP’den çok daha kaliteli görünüyor. HONOR 20 Serisinde bulunan 16 MP süper geniş açılı kamera ile kullanıcılar 117 dereceye kadar görüntüleme açısıyla çekim yapıyor.

HONOR 20 Serisi, çok boyutlu Dinamik Holografik tasarımı HONOR tarihinde kullanan ilk ürün grubu olarak kullanıcı deneyimini yeniden tanımlıyor. Bu tasarım, HONOR’un sektörde öncülük ettiği Triple 3D Mesh tekniğiyle, büyük bir titizlikle işleniyor. İki aşamalı üretim sürecinde ilk olarak nano teknoloji kullanılıyor ve içine milyonlarca minyatür prizmanın işlendiği bir derinlik katmanı oluşturuluyor. İkinci aşamada ise mühendisler, 3 boyutlu eğimli camı, renk katmanını ve derinlik katmanını birleştiriyor. Derinlik katmanındaki prizmalardan geçen ışık tüm yönlere yansıyor.

Her Açıdan Kusursuz Kullanıcı Deneyimi
HONOR’un “Her Zaman Daha İyisi” felsefesi, markanın Dinamik Holografik tasarımı doku ve rengin ötesine taşıyor. HONOR 20 Serisi 6,26 inç tam ekranıyla %91,7 ekran gövde oranı sunuyor. Ön kameranın doğrudan ekran içine yerleştirilmesi ise estetikten ödün vermeyen yepyeni bir görsel deneyime kapı açıyor.
Alüminyum çerçevenin sağ kenarında konumlanan parmak izi sensörü, telefonun doğal tutuşuna uyum sağlıyor. Dört kamera lensinin L şeklindeki asimetrik dizilimi ise, tüm gün kesintisiz kullanım sağlayan 3.750 mAh kapasiteli bir bataryaya yer açıyor.

HONOR 20 Serisi’nin Türkiye’de tüketiciyle buluşan ilk modeli HONOR 20, 4799 TL fiyatıyla Vatan Bilgisayar’da yerini alıyor.

HUAWEI Technologies HONOR 20 yapay zeka gototechno