En yeni teknoloji ve şıklığın bi arada buluştuğu Huawei P30 Lite!

Modayı takip eden kullanıcılar için tasarlanan HUAWEI P30 lite, hayata her zaman olumlu bakarak cesur ve yaratıcı davranmaktan vazgeçmeyenlere sesleniyor. Huawei P30 Lite akıllı cep telefonu gototechno haberi

Huawei amiral gemisi cihaz serilerinden olan P Serisi telefonlar, en yeni mobil teknolojilerin dışında şıklığın ve tasarımın ön plana çıkarıldığı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Aynı seriyi paylaşan diğer ürünlere paralel olarak, HUAWEI P30 lite modeli de tasarımsal farklılığı ve göz alıcı renkleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Huawei’nin mükemmeliyet arayışını temsil ediyor
P30 lite, sahip olduğu tasarımdan güçlü sensör bileşenlerine, yapay zekalı işlemcisinden ve akıllı kamera teknolojisine kadar her yönüyle yeniliğin adresi konumunda. Huawei P30 lite, fotoğraf, estetik ve akıllı teknolojilerde Huawei’nin mükemmeliyet arayışını temsil ediyor. Diğer P serisi modeller gibi, HUAWEI P30 lite da mobil fotoğrafçılık ustası.

Mükemmel ekran deneyimi
HUAWEI P30 lite, yüzde 84,1 ekran vücut oranı (yüzde 90 ekran çözünürlüğü) sağlayan minimum çentiği ile 6.15 inç ekrana sahip. En iyi FullView ekran deneyimini sunmak için tescilli ve patentli bir kulaklık hoparlör tasarımı ve özel üç renkli gizli gösterge sensörü kullanıyor HUAWEI P30 lite’da, üç renkli pil seviyesi göstergesi hoparlöre yerleştirilerek minimalist bir tasarım yaratıldı. Yakınlık / ortam ışık sensörünün orta çerçevenin en üstüne yerleştirilen modelde, cepheye mükemmel bir simetrik görünüm sağlamak için sensör Siyah bir kaplama ile gizlenmiştir.

Göz Kamaştırıcı Renkler
HUAWEI P30 lite ile kullanıcılar üç şık renk arasından seçim yapabilir: Siyah, kristal beyazı ve mavi. Şık renk şeması ve canlı renkli film, dinamik ve fütüristik bir görünüm oluşturmak için bu modelde birleştiriliyor. Yeni kaplama teknolojisiyle, canlı, güzel ve romantik renkler cihazın arkasında parlıyor. İki film içeren kaplamalardan ilki, üzerine lazerle işlem görmüş bir filmin tabaka halinde bırakıldığı bir gradyan kaplamasıyla boyanıyor. Işığı yansıtan ve dağıtan ince dokulara sahip üst katman, özellikle güneş ışığı altında cihaza büyüleyici bir parlaklık kazandırıyor.

Huawei P30 Lite akıllı cep telefonu gototechno haberi