Huawei, Mobil Dünya Kongresi’nde FusionStorage 8.0’ı tanıttı

Huawei, Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2019) yeni nesil, veri merkezi düzeyi depolama alanı FusionStorage 8.0’ı tanıttı. Gelişmiş kurumsal sınıf depolama teknolojisi ve genel bulut yeteneklerinden yararlanan Huawei, müşterilerinin buluta geçiş zorluklarıyla kolayca başa çıkmalarını hedefliyor. Huawei Mobil Dünya Kongresi FusionStorage nesnelerin interneti

Nesnelerin İnterneti (IoT), 5G, bulut, yapay zeka (AI) ve daha pek çok ileri teknoloji, geleneksel merkezi depolama sistemlerine ölçeklenebilirlik ve yönetim anlamında zorluklar doğuruyor. Müşteriler ise farklı modeller arasında köprü kuran, çeşitli uygulamaları merkezi olarak depolayan ve yöneten, TCO’yu (Toplam Mülkiyet Maliyeti) azaltan ve dijital platformların hizmet verimliliğini artıran yeni bir depolama türüne ihtiyaç duyuyor.

Kritik iş yüklerini destekleyen ilk dağıtılmış depolama
Huawei FusionStorage 8.0, önemli kurumsal iş yüklerini kolaylaştırmak için sektördeki ilk dağıtılmış depolama sistemi olma özelliği taşıyor. Bu sistem, bir kümenin 4.096 düğüme ölçeklenmesini ve on milyonlarca saniye başına gerçekleşen girdi/çıktı (IOPS) verisini sağlıyor.

Huawei Mobil Dünya Kongresi FusionStorage nesnelerin interneti