HUAWEI MateBook X tanıtıldı! 13 inç ve sadece 1 kg ağırlığında! HUAWEI MateBook X ne zaman satılacak?

HUAWEI MateBook X tanıtıldı.

HUAWEI MateBook X tanıtıldı! 13 inç ve sadece 1 kg ağırlığında! HUAWEI MateBook X özellikleri, HUAWEI MateBook X satış tarihi, HUAWEI MateBook X ne zaman satılacak, HUAWEI MateBook ailesinin yeni üyesi.

Instagram Hesabımız

HUAWEI MateBook Serisi’nin en son üyesi HUAWEI MateBook X duyuruldu. Serinin kendine özgü tasarım ve estetik anlayışını yansıtan HUAWEI MateBook X, nerede olursa olsun yaratıcılık ve üretkenlikten vazgeçmeyenler için ideal. Her zaman hareket halinde olan tüketicilere ilham vermek için taşınabilirlik, inovasyon ve akıllı deneyimde önemli geliştirmelerle dikkat çekiyor. 1 kg ağırlığında ultra hafif ve inceliği yalnızca 13,6 mm olan gövdede bir araya gelen kompakt dizüstü bilgisayar ile yeniden tanımlanıyor. Hafif dizüstü bilgisayar, 13 inçlik gövdesi ile, bir dergi gibi herhangi bir sırt çantasına kolayca sığıyor.

Yeni HUAWEI MateBook X, yüzde 90 ekran / gövde oranı sunan çerçevesiz bir tasarımla üretilen Sonsuz FullView Ekrana sahip ilk dizüstü bilgisayardır. Çerçevesiz ekran, kullanıcı ister çalışsın ister içerik oluştursun, isterse de filmlerle uğraşıyor olsun, sürükleyici bir deneyim sunuyor. LTPS ekranı, başarılı ayrıntı ve renk canlılığı ile inanılmaz bir görsel deneyim sunmak için yüzde 100 sRGB renk gamını ve 3K çözünürlüğü (3000×2000) destekliyor.

Haftanın fiyat/performans ürünü LENOVO IDEAPAD 3 Notebook A101 marketlerinde kaç paraya satışa sunuluyor?

HUAWEI MateBook X pil performansı nasıl? HUAWEI MateBook X tanıtıldı.

HUAWEI MateBook X, Huawei’nin akıllı pil yönetimi çözümüyle birlikte çalışan 42 Wh pili ile iddialı pil ömrü sunmaya devam ediyor. HUAWEI MateBook X ile standart olarak gelen ultra taşınabilir 65W adaptörü, dizüstü bilgisayar ve USB Type-C bağlantı noktasına sahip cihazları destekliyor. 10. Nesil Intel Core işlemci ve 16 GB’a kadar RAM içeren HUAWEI MateBook X, tipik üretkenlik ve multimedya kullanım durumlarında sorunsuz bir deneyimi için gerekli performansı sunuyor. Wi-Fi 6 desteği, Wi-Fi 5’in üç katına varan hızlarla, kalabalık yerlerde bile internet bağlantısının hızlı ve sabit kalmasını sağlıyor.

HUAWEI MateBook X’in Türkiye’de Ekim ayında satışa sunulması planlanıyor.

HUAWEI MateBook X tanıtıldı.

Uygun fiyatlı HUAWEI P40 lite özellikleri neler? 48MP Yapay Zekalı Dörtlü Kamerası da var!

HUAWEI MateBook X tanıtıldı. HUAWEI MateBook X ne zaman satılacak?