Huawei MateBook X Pro Türkiye’de Ne Zaman Satılacak? Huawei’nin en güçlü bilgisayarı geliyor!

Huawei MateBook X Pro Ne Zaman Satılacak?
Huawei MateBook X Pro Ne Zaman Satılacak?

Huawei MateBook X Pro Yorumları, Huawei MateBook X Pro Özellikleri, Huawei MateBook X Pro Ne Zaman Satılacak, Huawei MateBook X Pro Ne Zaman Gelecek?

Huawei’nin en güçlü bilgisayarı MateBook X Pro yakında Türkiye’de! Huawei MateBook X Pro Yorumları. Huawei MateBook X Pro Ne Zaman Satılacak?

Instagram Hesabımız

Huawei, iddialı teknolojik özelliklere sahip en gelişmiş dizüstü bilgisayarı Huawei Matebook X Pro’yu Türkiye pazarına sunuyor. Yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar, mobil zekayı ve Huawei Share ile bağlanılabilirliği yeniden tanımlarken, tüketicilere de başarılı bir deneyim sunuyor. Huawei MateBook X Pro, 20 Temmuz 2020 tarihinde ülkemizde satışa çıkıyor.

Huawei MateBook X Pro, yüksek kaliteli bir yaşam sürdüren kullanıcıların yanı sıra profesyonel içerik oluşturanlar için de üretildi. Yeni Huawei MateBook X Pro’nun dış cephesi pürüzsüzlük hissi veren birinci sınıf CNC ile işlenmiş metalik bir gövdeye sahip. Huawei MateBook X Pro Türkiye’ye Space Grey renk seçeneğiyle geliyor. Huawei’nin en yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı son derece portatif; sadece 14,6 mm kalınlığında ve 1,33 kg ağırlığında olup, hareketliliğe ve üretkenliğe değer veren her profesyonel için mükemmel bir cihaz. Hafif ve taşınabilir yeni Huawei MateBook X Pro, 10. Nesil Intel Core i7-10510U ile eşsiz bir performans sunuyor.

Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklık 32 Saat Şarj ve çok iddialı bir tasarım sunuyor!

Lider endüstriyel tasarım özelliklerinden yararlanan Huawei, Ultra FullView ekranı üretti. İnce çerçevelerle çevrelenmiş Ultra FullView ekran, Huawei MateBook X Pro’dayüzde 91 ekran / gövde oranı sunuyor. Huawei, üretkenlik ve içerik oluşturma için çok daha uygun olan benzersiz 3:2 en boy oranına sahip. Zengin renkler ve 3K çözünürlük, içeriği canlandırmaya yardımcı olarak, her zamankinden daha sürükleyici bir eğlence deneyimi sunuyor. Ayrıca, kullanıcılara cihazlarıyla arayüz oluşturmak için yeni ve daha sezgisel bir yol sağlayan 10 noktalı çoklu dokunma ve parmak hareketleri ekran görüntüsü özelliğini destekliyor.

Huawei  MateBook X Pro Ne Zaman Satılacak?

Akıllı cihaz yeniliğinde öncü olan Huawei, en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için teknolojik uzmanlığını Huawei MateBook X Pro’ya uyguluyor. Parmak İzi Güç Düğmesi ve gömme kamera gibi sektördeki ilk teknolojiler kullanışlı, benzersiz bir deneyim sunuyor.

Huawei MateBook X Pro, 20 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Huawei’nin Online Mağazası’nda da tüketiciler ile buluşacak.

TP Vision ve Bowers & Wilkins Markaları’nın Premium Televizyon İş Birliği Yenilendi! Yeni Neler Geliyor?

Huawei MateBook X Pro Ne Zaman Satılacak