HUAWEI’de herkes için bir MateBook var! HUAWEI MateBook Serisi Model Seçenekleri Neler?

HUAWEI MateBook Serisi Fiyatları.

HUAWEI MateBook Serisi Modelleri, HUAWEI MateBook Serisi Yorumları, HUAWEI MateBook Serisi Özellikleri, HUAWEI MateBook Serisi Fiyatları.

HUAWEI’nin modern dizüstü bilgisayarları MateBook D15, MateBook D14 ve MateBook 13, tüketiciler ve kullanıcılar arasında beğeni toplamaya devam ediyor. Birbirine benzeyen ama bir o kadar da farklı olan MateBook Serisi dizüstü bilgisayarlar, birçok farklı kullanım senaryosunda kendilerine has üstünlüklere sahipler. HUAWEI MateBook Serisi Modelleri. HUAWEI MateBook Serisi Yorumları. HUAWEI MateBook Serisi Fiyatları.

Instagram Hesabımız

HUAWEI’nin MateBook serisindeki dizüstü bilgisayarlar sadece birbirine benzemiyor; birçoğu da çok benzer özellikleri paylaşıyor. Bu benzerlikler haricindeki küçük farklar, tüketicilerin her çalışma ve kullanım koşuluna uygun olan bir MateBook bulabilmelerini sağlıyor.

HUAWEI MateBook 13 Özellikleri Neler?

HUAWEI MateBook 13, 3:2 ekran oranına ve 10 parmak dokunma destekleyen 4,99 mm inceliğinde çerçeveye sahip olacak şekilde tasarlanmış çarpıcı bir FullView ekrana sahip. FullView ekran, yüksek performans ve daha iyi bağlantı özelliklerini bir araya getiren HUAWEI MateBook 13, üstün taşınabilirlik, yüksek performans ve şık bir dizüstü bilgisayar arayan tüketiciler için mükemmel bir araç olarak öne çıkıyor. Intel Core i5-8265U ve NVIDIA GeForce MX250 GPU ile güçlendirilen MateBook 13, 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı ile hem yüksek performans hem de uzun pil ömrünü bir arada sunuyor.

HUAWEI MateBook 13, 1000:1 kontrast oranında 2K ekrana (200ppi’de 2160×1440) sahip olarak RGB renk gamının yüzde 100’ünü destekliyor. HD resimleri görüntülerken veya Blu-Ray diskleri oynatırken kullanıcılara canlı ayrıntılar görüntüleme ve görüntüleri, videoları hızlı, doğru bir şekilde gösterme yeteneğinden daha fazlasını sunuyor. HUAWEI MateBook 13’te çok dokunuşlu 2K HUAWEI FullView Ekran da ayrı bir seçenek olarak sunuluyor. Kullanıcılar üç parmağını aşağı doğru hızlıca kaydırarak bir ekran görüntüsünü hızlı bir şekilde yakalayabiliyor ve kaydedebiliyor.

HUAWEI MateBook Serisi Fiyat Listesi.

HUAWEI MateBook 13 Fiyatı 7.899 TL.

HUAWEI MateBook D 14 Fiyatı 5.499 TL.

HUAWEI MateBook D 15 Fiyatı 4.699 TL.

OPPO Ekran Koruma Garantisi Kampanyası Detayları Neler? Ekranı Kaç Kez Değiştiriyorlar?