HUAWEI’in OneHop teknolojisi paylaşım alışkanlıklarını değiştiriyor mu?

HUAWEI MateBook 13’ler ile tüketicinin kullanımına sunulan yeni paylaşım teknolojisi OneHop, bilgisayar ve telefonu birleştiriyor. HUAWEI MateBook 13 OneHop teknolojisi NFC teknolojisi

HUAWEI MateBook 13, kullanıcıyı sanatsal, yenilikçi ve akıllı en son teknoloji ürünleriyle buluşturuyor. Bu devrim niteliğindeki dizüstü bilgisayar, akıllı cihazlar ve bilgisayarların birbirleriyle nasıl etkileşime girebileceklerini ve bağlantı kurabileceklerini yeniden tanımlıyor.

OneHop, Android işletim sistemli ve NFC bağlantı teknolojisine sahip HUAWEI modelleri ile Office dosyaları ve PDF’ler gibi belgeleri, fotoğrafları, görüntüleri, metinleri ve videoları tek dokunuşla paylaşma imkanı sunuyor. MateBook 13’e telefon ile tek bir dokunuşla ekranda bulunan içerikler aktarılabiliyor.

Ekran görüntüleri doğrudan telefon üzerine kaydediliyor ve sonrasında her türlü işlem yapılabiliyor.

PC Manager 9.1 ve üzeri yazılıma sahip HUAWEI MateBook 13, metin kopyalayıp yapıştırma özelliklerini de destekliyor. Sanki aynı cihazmış gibi çalışan ürünlerin arasında metinler kopyalanıp yapıştırılabiliyor. Aynı şekilde akıllı telefondan bilgisayara video aktarımı da desteklenen paylaşım özellikleri arasında bulunuyor.

HUAWEI MateBook 13, 3:2 ekran oranına ve 10 parmak dokunma destekleyen 4,99mm inceliğinde çerçeveye sahip olacak şekilde tasarlanmış çarpıcı bir FullView ekrana sahip.

FullView ekran, yüksek performans ve daha iyi bağlantı özelliklerini bir araya getiren HUAWEI MateBook 13, üstün taşınabilirlik, yüksek performans ve şık bir dizüstü bilgisayar arayan tüketiciler için mükemmel bir araç olarak öne çıkıyor.

MateBook 13, 5.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile tüketiciler ile buluşuyor.

HUAWEI MateBook 13 OneHop teknolojisi NFC teknolojisi