Huawei Mate 30 Pro Ne Zaman Satışa Sunuluyor?

Huawei Mate 30 Pro Fiyatı.

Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate 30 Pro Yorumları, Huawei Mate 30 Pro Özellikleri, Huawei Mate 30 Pro Fiyatı, Huawei Mate 30 Pro Kamera Özellikleri.

HUAWEI’nin son amiral gemisi Mate 30 Pro, farklı özellikleriyle, akıllı telefon deneyimine yepyeni bir boyut getiriyor deniliyor. Tasarımından işlemcisine kadar önemli yeniliklerle sunulan HUAWEI Mate 30 Pro, yapay zeka destekli kamera özellikleri ile adından söz ettirirken, yüksek performanslı işlemcisi Kirin 990 ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fotoğraf makineleri ve akıllı telefonların kameralarını bilimsel olarak test eden DxOMark, Huawei Mate 30 Pro’yu derinlemesine inceledi ve hem 4G hem de 5G versiyonunu ilk iki sıraya yerleştirdi. Huawei Mate 30 Pro Fiyatı.

Bor ile yapılan yeni bataryalar standart pillerden 10 kat daha uzun ömürlü olacak?

Youtube Kanalımız.

HUAWEI AppGallery ile birçok önemli içeriğe erişim sunan HUAWEI Mate 30 Pro, küçülen çentiği ve şelale ekran konseptiyle de yenilikçi yaklaşımını bir adım öteye taşıyor. Huawei Mate 30 Pro’nun 5 Şubat 2020 tarihinde satışa sunulması planlanıyor. Huawei Mate 30 Pro’nun sahibi olacak ilk 100 kişiyi ise özel bir hediye bekliyor.

Mobil fotoğrafçılığın yeni kralı deniyor! Huawei Mate 30 Pro Fiyatı.

Mate Serisi’nin son üyesi Mate 30 Pro, ilk bakışta arka panelinde yer alan dairesel kamera yerleşimi ile dikkat çekiyor. HUAWEI Mate 30 Pro, 40MP Cine Kamera, 40MP SuperSensing Kamera, 8MP Telefoto Kamera ve 3 Boyutlu Derinlik Algılama Kamerasına sahip.

SuperSensing Cine Kamera, ileri teknoloji kameralarla rekabet eden çarpıcı fotoğraflar çekebilen bir çift ana kamera sistemi. Cine Kamera, genişletilmiş dinamik aralığa sahip 4K / 60fps, 7680 fps’de ultra yavaş çekim, video çekimi için 51200 ISO değerinde yüksek ISO değeri özelliklerine sahip olan, 1 / 1,54 inçlik bir sensör boyutuna sahip.

HUAWEI Mate 30 Pro bokeh özellikleri sunuyor. 

Ayrıca 4K, Düşük-Işık ve Ultra-Geniş hızlandırılmış çekim video seçeneklerini de destekliyor. HUAWEI Mate 30 Pro profesyonel görünümlü sonuçlar için kayıt sırasında bokeh özellikleri sunuyor. Ek olarak, çift kamera sisteminin ikincisi, ISO 409.600 değerinde etkileyici ışık duyarlılığıyla düşük ışık koşullarında çarpıcı sonuçlar elde etmek için yüzde 40 daha fazla ışık alan 1 / 1,7 inç HUAWEI SuperSensing Cine Kamera olarak konumlanıyor.

HUAWEI Mate 30 Pro 30x Dijital zoom

8MP HUAWEI Telefoto Kamera 3x optik zoom, 5x Hibrit zoom ve 30x Dijital zoom sunuyor. Optik Görüntü Sabitleme (OIS) + AI Sabitleme (AIS) ve 3D Derinlik Algılama, HUAWEI Mate 30 Serisi’ni akıllı telefon fotoğrafçılığı ve video çekimi için tüketiciler için en yetenekli taşınabilir cihaz haline getiriyor. Ön tarafta 3D Derinlik Algılama Kamerası, özçekimler ve portreler için doğru alan derinliği bilgileriyle gelişmiş bokeh efektleri sunuyor.

Modemdeki hayalet! Kablolu modem tehlikesi ortaya çıktı!

Huawei Mate 30 Pro Fiyatı.

Huawei Mate30 Pro’nun 8.999TL olarak açıklandı.