Başarıdan başarıya koşan Huawei Mate 20 Pro şimdide Webrazzi’den ”Yılın Teknolojik Ürünü” ödülünü kaptı

İnternet ve teknoloji dünyasının en iyilerinin belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2018’de, “Yılın Teknolojik Ürünü” ödülünün sahibi, markanın amiral gemisi Huawei Mate 20 Pro oldu. Huawei Mate 20 Pro Webrazzi Yılın Teknolojik Ürünü

Webrazzi Ödülleri 2018 organizasyonu kapsamında, 2018 yılının en çok ses getiren akıllı telefonlarından Huawei Mate 20 Pro “Yılın Teknolojik Ürünü” ödülünün sahibi oldu.

Ödülü şirket adına kabul eden Huawei Türkiye Ürün Teknolojileri Müdürü Mustafa Can Akbaş konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Huawei Türkiye olarak, teknolojiye yön veren ürünlerimizin Türkiye’de de büyük ilgi görmesinden son derece mutluyuz. Ekim ayında pazara sunduğumuz Huawei Mate 20 Pro da son dönemdeki birçok Huawei modeli gibi kullanıcıların ilgi gösterdiği ve tercih ettiği bir akıllı telefon olarak akıllarda kaldı. Birçok beklentiyi, yapay zeka ve benzersiz fotoğraf özellikleriyle en iyi şekilde karşılayan Huawei Mate 20 Pro, bu başarısını ödüllerle de taçlandırıyor. Mate 20 Pro’yu bu anlamda olumlu değerlendirerek ödüle layık gören herkese teşekkür ederiz” dedi.

Huawei Mate 20 Pro Webrazzi Yılın Teknolojik Ürünü