HUAWEI Mate 20 aşırı talep sebebiyle 4 AVM’de stand açıyor

Teknoloji meraklılarının doğrudan telefonları deneyerek satın alma kararı verebilecekleri deneyim alanlarında ayrıca HUAWEI’nin hediyeleri de yer alıyor. HUAWEI Mate 20 Pro Mate 20 Lite Akasya AVM Zorlu Center İstinye Park

Akasya AVM, Zorlu Center ve İstinye Park alışveriş merkezlerinde 30 Kasım ile 2 Aralık tarihlerinde hafta sonu da dahil olarak hizmet verecek HUAWEI deneyim alanları Kanyon alışveriş merkezinde ise 30 Kasım günü açık olacak.

Mate 20 Pro
HUAWEI Mate 20 Pro piyasadaki en iyi akıllı telefon kamera sistemine sahip. Ultra geniş açı lens desteğiyle gelen üçlü Leica kamera, kullanıcılara geniş bir perspektiften çekim seçeneği sunuyor.

Mate 20 lite
HUAWEI Mate 20 lite, daha akıllı bir fotoğraf ve video çekim deneyimi için ön ve arkada dört adet yapay zeka destekli kamerayla donatıldı. Kullanıcılara daha iyi bir fotoğraf deneyimi sunmak için HUAWEI, Mate 20 lite’a 24MP ve 2MP sensörler içeren çift ön kamera koydu. Pazardaki diğer kameraların aksine, ön kameralarında fiziksel sahne algılamayı destekleyen HUAWEI Mate 20 lite, arka kameralarının Mavi Gökyüzü, Plaj, Bitki, Gece, Sahne, Çiçek, Kapalı Mekan ve Kar gibi sekiz kategoride 200’den fazla senaryoyu tanımasını sağlayan yapay zekadan yararlanıyor.

TalkBand B3 lite
TruSeen 3.0 teknolojisini kullanan, HUAWEI TalkBand B3 lite, HUAWEI TruSleep 2.0 ile uyku düzenlerini de takip edebiliyor. Ayrıca, kişiselleştirilmiş hizmetler ve uyku kalitesini iyileştirmek için öneriler sağlamak için büyük veri analizi kullanıyor. TalkBand B3 Lite’ın hipoalerjenik malzemeden üretilen turuncu, pembe, siyah, mavi ve yeşil renk seçenekleri bulunuyor.

HUAWEI Mate 20 Pro Mate 20 Lite Akasya AVM Zorlu Center İstinye Park